Usługi Ogólnobudowlane Wojciech Lewicz

Usługi budowlane dla Twojego mieszkania

Inwestycje budowlane
ul. Szkolna 1, 64-903 Niekursko wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
788 584 593
Adres korespondencyjny
ul. Szkolna 1, 64-903 Niekursko wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Mag-Bud to firma budowlana należąca do Wojciecha Lewicza i znajduje się w Trzciance, w województwie wielkopolskim. Wykonujemy remonty dla domków jednorodzinnych i mieszkań w blokach. Działalność prowadzimy od 2013 roku. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Mag-Bud od 6 lat działa w branży budowlanej. Nasza firma co roku wykonuje dziesiątki prac remontowych i wykończeniowych. Nasi Klienci chwalą sobie nasze usługi. Ich opinia oraz możliwość dalszego rozwoju na krajowym rynku jest świadectwem na to, że realizujemy usługi na najwyższym poziomie.

Wykonujemy prace takie jak szpachlowanie, malowanie, tapetowanie ścian i glazurnictwo. Starannie przygotowujemy powierzchnię, na którą mają zostać ułożone płytki. Usuwamy wszelkie pozostałości po starej zaprawie klejowej i innych elementów. Uzupełniamy powstałe ubytki. Tak przygotowana powierzchnia da nam gwarancje, że kafelki będą dobrze przylegać do ściany. Używamy odpowiednich zapraw i innych materiałów budowlanych, które są przez nas wielokrotnie sprawdzone.

Wykonujemyrównież remonty domów pod klucz. Montujemy wszystkie instalacje sanitarne. Podłączamy w łazience prysznic, wannę, zlew i inne urządzenia.

Możemy zamontować na ścianie cegłę ozdobną. Wykonujemy zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych oraz sufity podwieszane.

Oferujemy także prace elewacyjne. Ocieplenie domów jest bardzo ważne, aby utrzymać w środku mieszkania odpowiednią temperaturę. Docieplenia przyczyniają się do obniżenia kosztów za ogrzewanie. Gwarantujemy precyzyjnie i sprawne położenie styropianu, kleju i tynku.

Specjalizujemy się również w brukarstwie. Możemy ułożyć kostkę brukową na prywatnej posesji. Wykonać taras, podjazd do garażu i wiele innych.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Mag-Bud z Trzcianki.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń