Dekarstwo-ciesielstwo Monika Szczepaniak

Remonty dachów i montaż dachówek

Dachy i usługi dekarskie
ul. Ogrodowa 11, 63-430 Raczyce wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dekarstwo-ciesielstwo Monika Szczepaniak

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Dekarstwo-Ciesielstwo znajduje się w Raczycach, w powiecie ostrowskim, w województwie wielkopolskim. Działa ona od 2014 roku. Właścicielem firmy jest Monika Szczepaniak.
Produkty i usługi
Zakres działalności naszej firmy obejmuje świadczenie usług dekarskich oraz ciesielskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Do naszych zadań należy wykonawstwo pokryć dachowych, konstrukcji dachowych, więźb dachowych, przeprowadzanie renowacji dachów, wykonywanie podbitek dachowych, montaż okien dachowych połaciowych, a także montaż rynien. Dodatkowo zajmujemy się docieplaniem poddaszy, demontażem dachówek, demontażem eternitu i wynajmem rusztowań. Specjalizujemy się również w wykonywaniu pokryć dachów spadzistych, płaskich i kopertowych.

Działamy również jako pogotowie dachowe, dlatego mogą być Państwo pewni, że usuniemy każdą usterkę dachu. Oferujemy nowe pokrycia dachowe. Używamy materiałów, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. W sprzedaży mamy ogromny wybór pokryć dachowych, rynien i więźby dachowej. Chętnie podejmujemy współpracę z klientami, którzy działają w branży budowlanej.

Pokrycia dachowe wykonujemy przy pomocy dachówek, blacho dachówek, blach trapezowych, papy 3D i papy termozgrzewalnej. Podejmujemy się również renowacji dachów obiektów zabytkowych.

Drugim profilem naszej działalności jest wynajem rusztowań. Tego typu konstrukcje sprawdzą się podczas remontów, prac budowlanych i modernizacyjnych budynków. Istnieje możliwość wypożyczenia jednorazowo do 260 metrów rusztowania.

Zajmujemy się przygotowywaniem projektów i wizualizacji komputerowych dla klientów, załatwiamy wszelkie formalności urzędowe, a także zapewniamy wsparcie techniczne.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Potwierdzają to liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Na życzenie klientów podejmujemy się najbardziej skomplikowanych zleceń.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, opolskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń