Dekarstwo-Ciesielstwo Szczepaniak

Usługi dekarskie i ciesielskie oraz wynajem rusztowań

Dachy i usługi dekarskie
ul. Ogrodowa 11, 63-430 Raczyce wielkopolskie
(6 opinii) napisz opinię
Dekarstwo-Ciesielstwo Szczepaniak
ul. Ogrodowa 11, 63-430 Raczyce wielkopolskie
NIP
6222490226
Telefon
Dekarstwo-Ciesielstwo Szczepaniak

Informacje

Opis działalności firmy Dekarstwo-Ciesielstwo Szczepaniak w Raczyce
Siedziba firmy Dekarstwo-Ciesielstwo Moniki Szczepaniak znajduje się w Raczycach na terenie województwa wielkopolskiego. Swoje usługi na rynku świadczymy od 2014 roku.
Produkty i usługi
Wykonujemy usługi z zakresu prac ciesielskich i dekarskich dla klientów indywidualnych i firm. Zajmujemy się kompleksowym podejściem do tworzenia dachów - od planu, wykonania więźby po montaż rynien.

Do wykonania dachu używamy wszystkich dostępnych na rynku materiałów między innymi papy termozgrzewalne, dachówki ceramiczne i cementowe czy blachodachówki. Dla naszych klientów tworzymy też komputerowe wizualizacje dachów. Podejmujemy się prac zarówno na dachach spadkowych jak i płaskich.

Do zakresu świadczonych przez nas prac należy między innymi:

- naprawa i renowacja dachu,
- wymiana starego pokrycia na nowe,
- wykonawstwo konstrukcji dachowych,
- wykonawstwo więźby dachowej,
- izolacja termiczna dachu,
- wykonawstwo opierzeń,
- montaż okien dachowych,
- montaż rynien,
- docieplanie poddaszy,
- wykonawstwo ociepleń i dociepleń poddaszy.

Jako uzupełnienie naszej oferty — prowadzimy sprzedaż pokryć dachowych od najwyższej kasy producentów. Oferujemy szeroki wybór rodzajów, kolorów i wykończeń wyłącznie sprawdzonych materiałów. Ponadto prowadzimy wynajem rusztowań.

Oferujemy naszym klientom wysoką jakość usług, fachowe doradztwo i pomoc w wyborze materiałów. Służymy także pomocą w przypadku nagłych usterek dachów, oraz dla wygody klienta zajmujemy się wszelkimi formalnościami. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, uczciwą wycenę prac oraz postaramy się spełnić wszystkie oczekiwania klienta.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Dekarstwo-Ciesielstwo Moniki Szczepaniak. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu.
Zasięg działania
Firma Dekarstwo-Ciesielstwo Szczepaniak z lokalizacji: Raczyce świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, śląskie, wielkopolskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
O
Oskar
Widać, że pracują tutaj doświadczeni fachowcy. W zasadzie wystarczyło dokładnie opisać to, jak ma wyglądać dach, a oni sami kompleksowo zajęli się jego realizacją, łącznie z kupieniem materiału i wykonaniem całego stelażu. Następnym razem także zdecydowałabym się na usługi tej firmy, szczerze polecam.
M
Magdalena
Świetna firma z ogromnym doświadczeniem! Wymiana starego dachu i w zasadzie ode zera założenie nowego przebiegło sprawnie i wykonane zostało solidnie, co spełnia moje oczekiwania. Firma od razu wykonała ocieplenie dachu i całe jego wykończenie oraz zamontowała rynny. Pod uwagę też wzięte zostały wszystko moje sugestie i wyszło naprawdę super.
M
Mateusz
Wynajmowaliśmy rusztowania od firmy Szczepaniak i zarówno obsługa jak i sam sprzęt bez zarzutu i w dobrej cenie. Następnym razem także skorzystamy z usług tej firmy.
T
Tomasz
Polecam bardzo fachowo
W
Wiktor
nie polecam
M
marcin
Bardzo Polecam tą firmę.