TM PROJEKT- Kierownik Budowy Mateusz Tomala

Kierownik Twojej budowy

Nadzór budowlany
63-510 Biskupice Zabaryczne 68 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
TM PROJEKT- Kierownik Budowy Mateusz Tomala
63-510 Biskupice Zabaryczne 68 wielkopolskie
NIP
5140359838
Telefon
TM PROJEKT- Kierownik Budowy Mateusz Tomala

Informacje

Opis działalności firmy TM PROJEKT- Kierownik Budowy Mateusz Tomala w Biskupice Zabaryczne
Nazywam się Mateusz Tomala. Jestem właścicielem firmy Tm Projekt mieszczącej się w Biskupicach Zabarycznych. Specjalizuję się w kierowaniu budowami. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Produkty i usługi
Jestem doświadczonym fachowcem z uprawnieniami budowlanymi umożliwiającymi mi realizację usług w zakresie projektowania i kierowania robotami budowlanymi.

Oferuję nadzory budowlane, podczas których pełnią funkcję kierownika budowy lub inspektora nadzoru. Nadzoruję budowę lokali mieszkalnych, budynków jedno- i wielorodzinnych, hoteli i pensjonatów, budynków usługowych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Sprawnie przeprowadzam inwestorów przez procesu odbioru budowlanego. Dzięki nim mogą w pełni legalnie zamieszkać w nowo wybudowanym budynku. Wykonuję też przeglądy 5-letnie oraz sporządzam opinie techniczne konstrukcji budowlanych wraz z inwentaryzacją.

Służę pomocą przy zatrudnianiu wykonawców robót, oferując sporządzanie umów na wykonanie czy ocenę ofert i negocjowanie ceny i warunków.

Koordynuję roboty, wykonuję odbiory wytyczenia obiektu i wykonanych elementów oraz kontroluję jakość robót, materiałów i urządzeń.

Moja oferta obejmuje również między innymi dokumentowanie działań w dzienniku budowy, przygotowywanie dokumentacji powykonawczej czy doradztwo techniczne w zakresie konstrukcji budowlanych i architektonicznych.

Zasięg działania
Firma TM PROJEKT- Kierownik Budowy Mateusz Tomala z lokalizacji: Biskupice Zabaryczne świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, łódzkie, wielkopolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń