Kotły Grzewcze Dragon sp. z o.o.

Produkcja, sprzedaż, montaż i naprawa kotłów centralnego ogrzewania

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Osiedlowa 26, 63-300 Suchorzew wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kotły Grzewcze Dragon sp. z o.o.
ul. Osiedlowa 26, 63-300 Suchorzew wielkopolskie
NIP
6080109480
Telefon
Kotły Grzewcze Dragon sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Kotły Grzewcze Dragon sp. z o.o. w Suchorzew
Kotły Grzewcze Dragon to spółka działająca od kilkunastu lat na rynku urządzeń grzewczych. Przedsiębiorstwo z Suchorzewa, w województwie wielkopolskim kontynuuje tradycje Pleszewskiej Fabryki Kotłów. Zajmuje się produkcją, sprzedażą i usługami związanymi z centralnym ogrzewaniem różnych obiektów.
Produkty i usługi
Zapewnienie ciepła w obiektach mieszkalnych, usługowych i użyteczności publicznej wymaga często zastosowania instalacji centralnego ogrzewania. W domach, szkołach, hotelach i obiektach przemysłowych warto je oprzeć na konstrukcjach projektu spółki Kotły Grzewcze Dragon. Firma produkuje i sprzedaje w atrakcyjnych cenach ekologiczne, łatwe w obsłudze i wytrzymałe kotły. Są to urządzenia wyposażone w podajniki automatyczne, palniki, dmuchawy, zbiorniki na opał, a także regulatory temperatury. Kotły zasilane są ekogroszkiem, miałem węglowym oraz pelletem. W ofercie firmy Kotły Grzewcze Dragon znajdują się takie urządzenia jak:
-kotły na ekogroszek Kovert,
-kotły na ekogroszek Dragon V,
-kotły na ekogroszek Dragon V Plus,
-kotły na ekogroszek i miał Dragon V Duo,
-kotły na pellet Biovert V.

W ramach kompleksowej oferty przedsiębiorstwo wykonuje całe instalacje centralnego ogrzewania oraz serwisuje kotły. Napraw dokonuje w trakcie gwarancji i po jej zakończeniu.

Dodatkowe informacje o kotłach i firmie znajdują się na stronie prowadzonej przez Kotły Grzewcze Dragon. Ze spółką można się skontaktować telefonicznie i e-mailowo.
Zasięg działania
Firma Kotły Grzewcze Dragon sp. z o.o. z lokalizacji: Suchorzew świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń