Łukasz Mańczak Usługi Ogólnobudowlane

Kompleksowe usługi remontowe - wykańczanie wnętrz domów, mieszkań i biur.

Inwestycje budowlane
ul. Szkolna 1, 62-053 Pecna wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
669 256 349
Adres korespondencyjny
ul. Szkolna 1, 62-053 Pecna wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy, której właścicielem jest Łukasz Mańczak znajduje się w Pecnej, na terenie województwa wielkopolskiego. Specjalizujemy się w usługach ogólnobudowlanych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2016 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności naszej firmy są kompleksowe usługi ogólnobudowlane. Podejmiemy się również usług remontowych. W naszej ofercie można znaleźć wykończenia wnętrz domów, mieszkań oraz biur. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy szpachlowanie, malowanie oraz tapetowanie ścian i sufitów. Jesteśmy w stanie wyremontować:
- kuchnie,
- łazienki,
- pokoje,
- sypialnie.

Nasza oferta obejmuje również adaptację poddaszy. Możemy również zaproponować ocieplanie i docieplanie budynków wysokiej jakości wełną mineralną. Uzupełnienie naszej oferty stanowi budowa altan oraz wiat w ogrodach.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń