Dan-Rob Usługi Stolarskie

Wykonujemy nietypowe schody na zamówienie

Schody
ul. Niewierska 8, 64-550 Duszniki wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
600 091 843
Dan-Rob Usługi Stolarskie

Informacje

Opis działalności
Dan-Rom to firma prowadzona przez Daniela Woźniaka zlokalizowana w Dusznikach, w powiecie szamotulskim, w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku nieprzerwanie od 2003 roku świadcząc usługi stolarskie.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości schodów drewnianych. W produkcji wykorzystywane są różnorodne gatunki drewna krajowego oraz drewna egzotycznego. Tworzone przez nas schody to tradycyjne wzornictwo połączone z nowoczesnym dresingiem.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo między innymi:

- schody policzkowe,
- schody dywanowe,
- schody grzebieniowe,
- schody wspornikowe,
- schody na beton.

Doświadczenie, które zdobyliśmy przez 16 lat pracy, pozwala nam na zapewnienie Klientom kompleksowej usługi, począwszy od projektu i wykonania na montażu kończąc.

Ponadto na życzenie Klientów realizujemy nawet najbardziej nietypowe projekty, konsultujemy się z Klientami podczasprojektowania i wykonywania schodów.

Wyróżnia nas innowacyjność, wysoka jakoś wykonywanych usług oraz profesjonalna analiza potrzeb, dzięki której jesteśmy w tanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Stosujemy nowoczesne technologie i wyselekcjonowane, wysokiej klasy materiały.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Dan-Rob z Dusznik.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń