MK-Elektro Mateusz Kalemba Elektroinstalatorstwo

Profesjonalne usługi z zakresu instalacji elektrycznych.

Elektroinstalatorstwo
ul. Wiśniowa 21, 64-500 Szamotuły wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
793 280 243
Adres korespondencyjny
ul. Wiśniowa 21, 64-500 Szamotuły wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Elektroinstalacje Kalemba&Kaczmarek ma swoja siedzibę w miejscowości Szamotuły, w powiecie szamotulskim, na terenie województwa wielkopolskiego. Osobami decyzyjnymi w firmie jest Mateusz Kalemba. Zajmujemy się wykonawstwem elektroinstalacji dla przedsiębiorstw, instytucji oraz klientów indywidualnych.
Produkty i usługi
Świadczymy usługi w zakresie instalacji elektrycznych, Instalacji obiektów przemysłowych ,instalacji teletechnicznych, alarmowych, monitoringu wizyjnego ,domofonowych i wideo domofonowych, antenowych i RTV ,automatyki bram, instalacji P-POŻ. Sieci ziemne oraz odgromowe.
Doświadczenie jakie posiadamy pomagają spełnić wymagania wszystkich naszych klientów ,oraz gwarantujemy wysoki poziom wykonywanych usług. Należy dodać do tego przystępne ceny oraz stosowaną praktykę bezpłatnych konsultacji. Proponowane instalacje są przygotowywane indywidualnie do potrzeb klienta oraz wyznaczonego budżetu. Staramy się zapewnić największą jakość za rozsądnie skomponowaną cenę. Klienci po wykonaniu instalacji są fachowo przeszkoleni i testują działanie wykonanych przez nas systemów, aż do osiągnięcia umiejętności poprawnej obsługi. Odpowiadamy na każde pytanie starając się, aby klient zrozumiał podstawowe zasady działania elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz nowoczesnych inteligentnych instalacji elektrycznych.
OFERUJEMY USŁUGI W ZAKRESIE:

- Instalacje elektryczne
- Instalacje teletechniczne
-Instalacji P-POŻ
-Instalacji obiektów przemysłowych
- Konserwacja i modernizacja istniejących instalacji
- Sieci ziemne , oświetleniowe ,odgromowe itp.
- Przyłącza energetyczne
- Monitoring, alarmy, domofony, wideo domofony
- Automatyka bram
- Automatyka przemysłowa
- Pomiary
- Usuwanie wszelkich usterek, fachowe doradztwo oraz rozwiązywanie wszelkich problemów


Jesteśmy doświadczonym zespołem, którzy odpowiednio wykonują swoją pracę, a najważniejszym efektem końcowym każdej z nich jest zadowolenie klienta. Ich powiększające się grono jest dla nas najlepszą nagrodą za poświęcony czas i wysiłek. Z zaciekawieniem i zapałem podejmujemy się nowych i skomplikowanych zadań. Dzięki temu zdobywamy uznanie wśród klientów, które jest dla nas niezwykle cenne. W przypadku najprostszych awarii i usterek, a także trudnych napraw jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe