Inez s.c. Zakład dziewiarski

Rajstopy, pończochy i skarpety – najlepsza jakość, najniższa cena.

Rajstopy, pończochy i skarpety
ul. Milewskiego 12, 62-700 Turek wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
601 134 078
Adres korespondencyjny
ul. Milewskiego 12, 62-700 Turek wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Zakład dziewiarski Inez to firma znajdująca się w Turku, na obszarze województwa wielkopolskiego. Specjalizujemy się w produkcji pończoch oraz rajstop. Funkcjonujemy od 1991 roku.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas działalność to produkcja najwyższej jakości rajstop, pończoch oraz skarpet czy podkolanówek. Nasze produkty cechują się wytrzymałością oraz wysokimi walorami estetycznymi. Prowadzimy także sprzedaż hurtową.

Jesteśmy obecni na rynku już od prawie trzydziestu lat. Poprzez cały ten czas udało nam się zebrać odpowiednie doświadczenie oraz zdobyć zaufanie sporego grona usatysfakcjonowanych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów.

Proponujemy Państwu między innymi:

- Podkolanówki
- Rajstopy
- Skarpety
- Stopki
- Pończochy

Podczas produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy materiały pochodzące wyłącznie odsprawdzonych producentów. Używamy takich materiałów jak lycra, poliamid, elastil oraz mikrofibra. Wszystkie nasze produkty występują w różnych wariantach oferujemy np. podkolanówki gładkie albo wzorzyste oraz takie same skarpety. Proponujemy wiele wariantów kolorystycznych oraz wszelkie możliwe rozmiary.

Zatrudniany przez nas personel to wykwalifikowani specjaliści, którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie oraz obszerną wiedzę na temat produkcji są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem.

Zapewniamy dokładność oraz terminowość.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń