Skorupski Getriebe Artur Skorupski

Serwis automatycznych skrzyń biegów

Skrzynie biegów
ul. Zdrojki Prawe 95a, 62-700 Turek wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Skorupski Getriebe Artur Skorupski

Informacje

Opis działalności
Skorupski Getriebe to warsztat, w którym specjalizujemy się w naprawie automatycznych skrzyń biegów. Właścicielem firmy jest Artur Skorupski. Od 2005 roku zapewniamy pełen przegląd i serwis skrzyń. Nasz warsztat znajduje się w Turku w województwie wielkopolskim.
Produkty i usługi
Skrzynia automatyczna już po przekroczeniu około 200 tysięcy kilometrów wymaga naprawy. Koszt wymiany skrzyni biegów może okazać się bardzo duży, jednak właściwa diagnostyka problemu oszczędzi Państwu wiele pieniędzy, zmartwień i znacząco przyspieszy pracę. W naszym warsztacie dbamy o to, aby Klient był zawsze na pierwszym miejscu.

To właśnie dlatego, przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac związanych z serwisem skrzyń, przeprowadzamy pełną diagnostykę komputerową i organoleptyczną. W ten sposób ustalimy przyczynę awarii i koszt naprawy. Na każdy z wymienionych elementów udzielamy 12-miesięcznej gwarancji.

Nie chcemy, aby Klienci wydawali więcej pieniędzy, niż powinni. Z uwagi na to, naszym zadaniem jest wymienić wyłącznie elementy uszkodzone. Pojazdy przekazywane w nasze ręce są ubezpieczone. Wystawiamy specjalne, pisemne zlecenie warsztatowe.

Zachęcamy do przejrzenia naszej strony internetowej i do zapoznania się z przygotowanym przez nas artykułem dotyczącym automatycznych skrzyń biegów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego warsztatu w Turku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń