Electro-Team Piotr Mallek

Sprawdzona firma elektrotechniczna

Elektroinstalatorstwo
ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 34/5, 71-004 Szczecin zachodniopomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Electro-Team Piotr Mallek
ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 34/5, 71-004 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
8512939747
Telefon
Electro-Team Piotr Mallek

Informacje

Opis działalności firmy Electro-Team Piotr Mallek w Szczecin
Nasza firma Electro-Team ma swoją siedzibę w Szczecinie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Nasze usługi realizujemy od 2014 roku. Właścicielem firmy jest Piotr Mallek.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach związanych z elektroinstalatorstwem, oferujemy swoje usługi na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Mogą Państwo liczyć na naszą profesjonalną pomoc w razie jakichkolwiek awarii czy problemów z instalacją. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który pozwala nam na fachową realizację wszelkich prac.

Zajmujemy się tworzeniem instalacji elektrycznych w domach, mieszkaniach, biurach, sklepach, garażach i innych obiektach. Wykonujemy również remonty oraz naprawy instalacji, zajmujemy się wymianą przewodów elektrycznych. Zamontujemy dla Państwa takie instalacje jak:
- oświetlenie,
- automatyka oświetlenia,
- automatyka do bram,
- domofony,
- wideodomofony,
- systemy inteligentnych domów,
- systemy fotowoltaiczne,
- instalację systemów odgromowych,
- systemy alarmowe.

Swoją ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz różnego rodzaju firm. Zapewniamy terminową, profesjonalną realizację zleceń oraz konkurencyjne ceny. Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!
Zasięg działania
Firma Electro-Team Piotr Mallek z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
B
Bartłomiej
Instalacja domu jednorodzinnego parterowego 100 m2 wykonana szybko i sprawnie. Świetny kontakt z właścicielem i fachowe doradztwo w zakresie wykonania instalacji pod kątem wygodnego użytkowania.