Skup sprzedaż Europalet, palet Szczecin Norjack.

Sprzedaż palet różnego rodzaju

Palety
ul. Floriana Krygiera 1, 71-001 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Skup sprzedaż Europalet, palet Szczecin Norjack.
ul. Floriana Krygiera 1, 71-001 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
8522618714
Telefon
Skup sprzedaż Europalet, palet Szczecin Norjack.

Informacje

Opis działalności firmy Skup sprzedaż Europalet, palet Szczecin Norjack. w Szczecin
Firma Norjack powstała w 1999 roku. Siedziba działalności zlokalizowana jest w Szczecinie na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zajmujemy się sprzedażą oraz skupem europalet.
Produkty i usługi
Od wielu lat palety wykorzystuje się w celach transportowych oraz magazynowych w różnych gałęziach przemysłu. Występują one w licznych rozmiarach, dzięki czemu łatwo można dostosować ich rodzaj do rodzaju czy specyfiki transportowanych produktów. W ofercie posiadamy palety nowe i używane.

Najczęściej spotykane są palety drewniane. Ich zaletą jest niewielka waga, nawet wieloletnia wytrzymałość oraz niewysoka cena. Dodatkowo w razie uszkodzeń, naprawa palet nie jest skomplikowana. Ogromną zaletą jest także to, że drewno to materiał ekologiczny, co w dzisiejszych czasach staje się coraz ważniejszym czynnikiem.

Na rynku występują również palety plastikowe lub metalowe, jednak te są rzadziej wykorzystywane ze względu niewielką na odporność plastiku oraz duży ciężar metalu.

Oferta:

- europalety używane I gatunku,

- europalety używane II gatunku,

- europalety uszkodzone,

- europalety nowe,

- palety przemysłowe 1200 x 800,

- palety przemysłowe 1200 x 1000,

- palety przemysłowe 1200 x 1200,

- palety nietypowe,

- nadstawki paletowe.

Dodatkowo polecamy także inne produkty przeznaczone do pakowania i transportowanie różnorodnych towarów. Są to między innymi:

- kosze metalowe Glitter Box,

- palety plastikowe H1 1200x 800.

Zapewniamy Państwu profesjonalne doradztwo podczas doboru produktów, Nasi pracownicy chętnie przedstawią wszystkie występujące rozmiary oraz rodzaje palet, oraz opowiedzą i ich właściwościach.

Naszą zaletą są atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania przedstawionej oferty. Siedziba Norjack mieści się w Szczecinie, a szczegółowe informacje znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Skup sprzedaż Europalet, palet Szczecin Norjack. z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń