Termika Bolesław Janiszewski

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Golisza 35 lok. 2, 71-682 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Firma Termika Bolesław Janiszewski prowadzi działalność w branży Instalacja i serwis ogrzewania. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Szczecin w województwie zachodniopomorskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 603 945... lub mailową: termika.janiszewski@gmail.com
Siedziba firmy Termika Bolesław Janiszewski znajduje się pod adresem 71-682 Szczecin ul. Golisza 35 lok. 2. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Uważamy, że Termika Bolesław Janiszewski poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P
Piotr
Polecam firmę, choć trudno się skontaktować pod tym numerem telefonu. Nie zamieszczono nr tel. komórkowego 603945047. Wymiana pieca...solidnie i fachowo.
P
K
P. Kędzierski
Firma dopasowała fachowo i zamontowała gazoFirma dopasowała fachowo i zamontowała gazowy piec oraz zamontowała panele słoneczne. Jestem bardzo zadowolony z ceny, terminu i profesjonalizmu wykonawcy. Polecam.
T
T.Rzepnicki
Solidny fachowiec, jeśli się podejmie zlecenia, wykonuje je solidnie i na czas.
M
-
S
Marcin - Szczecin
Dobry fachowiec, doradzi rzeczowo, wykonawstwo na wysokim poziomie, terminowo
M
M.L
Rzeczywiście fachowo, specjalistycznie i solidnie. Polecam firmę nie tylko w zakresie ogrzewania, ale wszelkich instalacji gazowych oraz wod.kan. Zapewniają serwis i dają gwarancje na wykonane prace.
T
J
Tomasz Jakubowski
Dobry fachowiec, szybka obsługa. polecam
M
J
M. J.
Dobrze wykonana praca. Polecam
N
nieznany
Fachowa pomoc, super wykonawstwo...polecam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.