Tomasz Pietrzak Elektroinstalacje

Instalacje elektryczne - kompleksowe usługi

Ogrzewanie elektryczne
ul. Grabowa 5/12, 70-761 Szczecin zachodniopomorskie
(3 opinie) napisz opinię
Tomasz Pietrzak Elektroinstalacje

Informacje

Opis działalności
Siedziba naszej firmy mieści się w Szczecinie. Na rynku funkcjonujemy od 2020 roku, ale doświadczenie zawodowe mamy dużo większe. Właścicielem firmy jest Tomasz Pietrzak. Zajmujemy się elektroinstalacjami. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to wykonywanie instalacji elektrycznych. Instalacje te wykonujemy w zakładach przemysłowych, lokalach usługowych i budynkach mieszkalnych. Zajmujemy się zarówno montażem nowych instalacji, jak i naprawą tych uszkodzonych. Nie ograniczmy się do standardowych instalacji elektrycznych, ale oferujemy też nowoczesne rozwiązania w tym systemy inteligentnego domu albo monitoringu. Można się z nami kontaktować również w przypadku nagłej awarii, gdyż działamy jako pogotowie elektryczne.

Nasza oferta to też:
- montaż oświetlenia podstawowego,
- montaż oświetlenia awaryjnego,
- montaż oświetlenia ewakuacyjnego,
- montaż oświetlenia terenu.

Chcemy, by wykonana przez nas instalacja w pełni spełniała oczekiwania klienta i była wygodna w użytkowaniu, dlatego też szczegóły prac na bieżąco z nim konsultujemy. Zapewniamy również fachowe doradztwo przy wyborze osprzętu elektrycznego.

Pomagamy też w sytuacjach, takich jak zanikanie faz, zawilgocenie instalacji czy zwarcie instalacji. Pomożemy również w przypadku nieprawidłowego działania licznika.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie, Szczecin, szczecinecki

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
H
Hippo_lit778
Profesjonalne pogotowie elektryczne. Awaria usunięta w mig. Do tego cena była bardzo atrakcyjna.
T
Tyska
Bardzo solidna i rzetelna ekipa fachowców. Polecam skorzystanie z ich usług wszystkim, którzy planują remont własnego domu.
R
Rjuqa
Fachowa pomoc w przypadku nagłej awarii. Szybki przyjazd na miejsce i równie szybkie usunięcie awarii. Polecam stuprocentowo.