Bmpi Group Sp. z o.o.

Metalizowanie i powlekanie tworzyw
pl. Matki Teresy z Kalkuty 12 lok. 5, 71-622 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

NIP
8513183180
Telefon

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Bmpi Group Sp. z o.o. jest Metalizowanie i powlekanie tworzyw. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Szczecin w województwie zachodniopomorskim.
Pracownicy Bmpi Group Sp. z o.o. udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: 512 706...
Adres wykonywania działalności przez Bmpi Group Sp. z o.o. to pl. Matki Teresy z Kalkuty 12 lok. 5, 71-622 Szczecin. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Uważamy, że Bmpi Group Sp. z o.o. poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.