Color System Sp. z o.o.

Metalizowanie i powlekanie tworzyw
ul. Struga 67, 70-784 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

NIP
9552375145
Telefon

Informacje

Firma Color System Sp. z o.o. prowadzi działalność w branży Metalizowanie i powlekanie tworzyw. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Szczecin w województwie zachodniopomorskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 782 800...
Jeśli chcesz nawiązać z Color System Sp. z o.o. kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 70-784 Szczecin ul. Struga 67.
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Color System Sp. z o.o. znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.