Promech Sp. z o.o.

Toczenie, szlifowanie, wiercenie i gwintowanie elementów metalowych

Obróbka metali
ul. Koszalińska 87, 78-230 Karlino zachodniopomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(94) 311 73 51
Promech Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Promech to firma z Karlina, w województwie zachodniopomorskim. Rozpoczęła działalność w 1991 roku i niezmiennie zajmuje się obróbką metali. Specjalizujesię w produkcji i regeneracji części oraz naprawie pojazdów.
Produkty i usługi
Metalowe elementy i części w toku eksploatacji ulegają zużyciu, dlatego firma Promech podejmuje się ich regeneracji albo produkuje ich zamienniki. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. W doskonale wyposażonym zakładzie metal jest poddawany obróbce tokarskiej, w tym gwintowaniu. Może to być gwintowanie trapezowe, celowe, metryczne i inne. Ponadto metal jest wytaczany, tulejowany, rozwiercany i nawiercany. Inne usługi wykonywane przez Promech to:
-wycinanie,
-zgrzewanie,
-montaż urządzeń przemysłowych,
-szlifowanie płaszczyznowe,
-spawanie MIG,
-spawanie gazowe.

Urządzenia w zakładzie nadają się do produkcji nowych części i regeneracji starych. Można je stosować do serwisu maszyn rolniczych, ciągników oraz maszyn budowlanych. Naprawy obejmują też autobusy i samochody osobowe, dostawcze oraz ciężarowe.

W pojazdach firma może przeprowadzić remonty główne silników. Polegają one na regeneracji głowic, szlifowaniu wałów korbowego, a także wymianie tulei i tłoków. Prace przy podzespołach obejmują m.in. szlifowanie cylindrów, osiowanie bloków i honowanie. Ponadto wymieniane są części siłowników hydraulicznych, a po zakończeniu prac wykonywane są próby ciśnieniowe.

Więcej informacji dotyczących firmy Promech znajduje się na stronie internetowej. W sprawie usług najlepiej kontaktować się telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Marek
Kompleksowe remonty silników. Widać, że się na tym znają, bo regenerują głowice i szlifują wał korbowy. Jeśli jest taka potrzeba, to wymieniają tuleje i tłoki.
K
kris1967
Zakład Promech to firma, którą mogę z czystym sumieniem polecić. Od lat jestem ich klientem i nie zamierzam zmieniać punktu, w którym naprawiam maszyny budowlane. Mam na stanie kilka koparek z siłownikami hydraulicznymi i to właśnie te elementy są przez nich najczęściej regenerowane. Zdarza się też, że wykonują remonty silników.