Weld-pro Usługi Spawalnicze Grzegorz Świniarski

Balustrady, poręcze i barierki

Bramy i ogrodzenia
ul. Okrzei 1B, 72-130 Maszewo zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Weld-pro Usługi Spawalnicze Grzegorz Świniarski
ul. Okrzei 1B, 72-130 Maszewo zachodniopomorskie
Telefon
Weld-pro Usługi Spawalnicze Grzegorz Świniarski

Informacje

Opis działalności firmy Weld-pro Usługi Spawalnicze Grzegorz Świniarski w Maszewo
Grzegorz Świniarski jest właścicielem firmy Weld-pro, która zajmuje się produkcją bram i ogrodzeń. Działalność została założona w 2016 roku, a jej siedziba mieści się w Maszewie, na terenie województwa zachodniopomorskiego.
Produkty i usługi
Weld-pro od wielu lat oferuje swoim klientom wysokiej jakości bramy, ogrodzenia oraz poręcze i balustrady. Do produkcji użyto najlepszych materiałów, dzięki czemu są trwałe i można je użytkować przez długie lata. Asortyment obejmuje przede wszystkim meble i konstrukcje lekkie z aluminium oraz stali nierdzewnej. Zakres świadczonych usług obejmuje między innymi spawanie metali i aluminium. W ofercie znajdują się również:

- spawanie ram rowerowych,
- spawanie ram motocyklowych,
- kraty,
- barierki.

Wieloletnie doświadczenie w branży i bogata wiedza oraz kwalifikacje pracowników pozwoliły na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób oraz ugruntowanej pozycji na rynku. Wszystkie zlecenia wykonywane są sumiennie i zgodnie z najwyższym standardami. Weld-pro dołoży wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zamówień. Oferta kierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i większych przedsiębiorstw.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Firma Weld-pro Usługi Spawalnicze Grzegorz Świniarski z lokalizacji: Maszewo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń