Kwiaciarnia w Zielone Pędy Joanna Przybylska

Z miłości do kwiatów

Kwiaciarnie
ul. Flisacza 1, 74-100 Gryfino zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kwiaciarnia w Zielone Pędy Joanna Przybylska
ul. Flisacza 1, 74-100 Gryfino zachodniopomorskie
NIP
8581563050
Telefon
Kwiaciarnia w Zielone Pędy Joanna Przybylska

Informacje

Opis działalności firmy Kwiaciarnia w Zielone Pędy Joanna Przybylska w Gryfino
Kwiaciarnia w Zielone Pędy to firma świadczące usługi florystyczne. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Gryfinie, w województwie zachodniopomorskim. Właścicielką jest Joanna Przybylska.
Produkty i usługi
Kwiaty są moją pasją, dlatego założyłam własną kwiaciarnię. Oferuje szeroki wybór kwiatów doniczkowych oraz kwiatów ciętych, które idealnie sprawdzą się jako prezent, lub element dekoracji do wnętrza. Zajmuję się również kompozycją flowerboxów, które dzięki specjalnej gąbce, nawadniającej kwiaty, długo mogą cieszyć oko klientów.
Oferuję układanie kompozycji kwiatowych na ślub. W mojej kwiaciarni można kupić różne akcesoria do kwiatów, na przykład:
- doniczki
- nawozy
- podłożone do roślin
- paliki do roślin pnących
- konewki
- osłonki do doniczek
Posiadamy bogaty wybór roślin doniczkowych. Ofertę systematycznie poszerzamy o nowe gatunki. Każdy miłośnik roślin znajdzie coś dla siebie, a ja podpowiem jak pielęgnować kwiaty tak, by rosły zdrowo i bujnie.
Zachęcam do odwiedzenia mojej Kwiaciarni w Zielone Pędy.
Zasięg działania
Firma Kwiaciarnia w Zielone Pędy Joanna Przybylska z lokalizacji: Gryfino świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń