Ekobiopol Sp. z o.o.

WĘGIEL DRZEWNY - ZŁOTO AFRYKI

Brykiety i węgiel drzewny
ul. Mazowiecka 38 lok. 29, 78-100 Kołobrzeg zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
570 148 218
Adres korespondencyjny
ul. Mazowiecka 38 lok. 29, 78-100 Kołobrzeg zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Wydobycie i sprzedaż węgla. Na każdym etapie realizacji zamówienia uwzględniamy potrzeby klienta i zapewniamy rozwiązania na najwyższym poziomie.
Produkty i usługi
W trosce o ekologię i w związku z rosnącą świadomością w zakresie ochrony środowiska, Ekobiopol zajmuje się handlem opałem ekologicznym. Węgiel drzewny oraz Palm Kernel Shell to tylko niektóre z naszych propozycji. Cechy wyróżniające naszą firmę to między innymi wysoka jakość produktów, terminowa realizacja zamówień oraz wygodne formy odbioru.

Nasza firma prowadzi działalność handlową na rynkach Europy, Afryki oraz Azji i nieustannie rozwija współpracę z kolejnymi partnerami – obecnie nasze zainteresowania są związane m.in. z rynkiem nigeryjskim.

Ekobiopol dostarcza klientom węgiel drzewny gastronomiczny, który najlepiej sprawdza się jako opał do grilla. Charakteryzuje go przede wszystkim długi czas spalania - od 2 do 6 godzin. Przeznaczony do grillowania jest także węgiel BBQ, który spełnia normy PN-EN, jednakże jego czas spalania jest krótszy – wynosi od 2 do 3 godzin.

Innym sprzedawanym przez nas rodzajem opału jest węgiel drzewny przemysłowy. Jego czas spalania wynosi od 2 do 3 godzin i dobrze sprawdza się w hutnictwie, kowalstwie, a także jako opał. Inną opcję stanowi pył z węgla drzewnego. Jest on stosowany jako dodatek do pasz, w ogrodnictwie lub przy produkcji brykietu. Do wytwarzania węgla drzewnego wykorzystywane jest drewno liściaste m.in. Mahoń, Dushe, Iroko i Ayin.

Wnaszym asortymencie znajduje się także Palm Kernel Shell. Ten opał ekologiczny to biomasa - łupina z orzecha palmy olejowej. Posiada szerokie zastosowanie oraz przynosi wiele korzyści w gospodarstwach domowych, ciepłownictwie i energetyce. Stosuje się go w kotłach opalanych pelletem, węglem kamiennym, a także ekogroszkiem oraz w kominkach. Jego niewątpliwą zaletą jest niska cena, brak odpadu oraz emisji smogu.

Odpowiednio do potrzeb klienta Ekobiopol zrealizuje każde zamówienie dotyczące ekologicznego opału. Gwarancja pochodzenia i jakość sprzedawanych produktów owocuje w każdym przypadku długoterminową współpracą. Już dzisiaj zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty.
Marki i specjalizacje
Węgiel drzewny gastronomiczny

Węgiel drzewny przemysłowy

Węgiel drzewny BBQ

Palm Kernel Shell Opał Ekologiczny

Pył z węgla drzewnego
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń