Ogrodnik Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Mieszanki Pasz. Usługi Koparko-Ładowarką

Sprzedaż pasz i zbóż oraz pomoc w pracach rolniczych

Usługi rolnicze
ul. Reja 10, 72-010 Police zachodniopomorskie
(12 opinii) napisz opinię
Ogrodnik Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Mieszanki Pasz. Usługi Koparko-Ładowarką
ul. Reja 10, 72-010 Police zachodniopomorskie
NIP
8510206779
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
913175056
Ogrodnik Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Mieszanki Pasz. Usługi Koparko-Ładowarką

Informacje

Opis działalności firmy Ogrodnik Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Mieszanki Pasz. Usługi Koparko-Ładowarką w Police
W Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej Ogrodnik zajmujemy się uprawą zbóż oraz produkcją pasz dla zwierząt hodowlanych. Nasza siedziba znajduje się w Policach na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
Zapraszamy do współpracy z Rolniczą Spółdzielnią Produkcyjną Ogrodnik, którą prowadzimy od ponad 45 lat zgodnie z tradycjami związanymi z uprawą polskich zbóż i innych roślin uprawnych. W naszym zakładzie sprzedajemy pasze oraz liczne dodatki dla zwierząt hodowlanych. Oferujemy pełnowartościowe dodatki paszowe, które wpłyną na przyrost masy mięśniowej zwierząt, a także wzmocnią ich zdrowie.

W naszej ofercie sprzedażowej znajduje się między innymi:

- śruta,
- mieszanki uzupełniające dla zwierząt,
- zboża,
- rzepak,
- owies,
- pszenżyto,
- pszenica.

Nasza spółdzielnia jest wyposażona w szereg urządzeń rolniczych. Oferujemy więc pomoc w pracach na gospodarstwie rolnym. W szczególności nasze usługi realizujemy w okresie zbiorów i wzmożonym okresie produkcyjnym.

W sezonie zimowym oferujemy także odśnieżanie dróg, chodników i placów.

Wspieramy polskich rolników i dokładamy wszelkich starań w rozwoju gospodarki rolnej. Nasze doświadczenie w uprawie oraz hodowli przekłada się na realizację usług.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Ogrodnik Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Mieszanki Pasz. Usługi Koparko-Ładowarką z lokalizacji: Police świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie, policki

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(12 opinii) napisz opinię
R
R,C
Ok,ok,ok
Y
Ynazia
Polecam serdecznie pasze dla zwierząt hodowlanych ze spółdzielni Ogrodnik. Korzystam z nich od lat.
C
Cgareca_6348
Wynająłem pracowników do prac rolnych z tej spółdzielni. Wszystko poszło zgodnie z ustalonym harmonogramem. Polecam.
P
Pligiewicz975
Skorzystałem z usług prac ziemnych świadczonych przez tę spółdzielnię podczas budowy mojego nowego domu. Wszystkie prace wykonane dokładnie i na czas.
M
Mateuszek_luc
Mogę z całą odpowiedzialnością polecić każdemu hodowcy zwierząt pasze ze spółdzielni Ogrodnik. Świetna jakość w dobrej cenie.
N
Nerosss
Używam mieszanek pasz dla trzody chlewnej z tej spółdzielni już od wielu lat. Polecam!
R
Rolnik
Spółdzielnia funkcjonuje tutaj od lat. Mają dobre ceny za owies, a także pomagają często przy pracach rolniczych. To uczciwi ludzie, którzy naprawdę znają się na rolnictwie.
J
Jędrzej
Polecam ich, ponieważ kupuję od nich mieszanki paszowe dla moich zwierząt. W tej cenie mają naprawdę dobry skład pasz. Zwierzęta nabierają masy i są zdrowe.
G
Gbybatek512
Mają bardzo uczciwe ceny za owies i żyto. Naprawdę warto od nich kupować.
H
Hubert
Wynająłem od nich koparko-ładowarkę w bardzo dobrej cenie. Operator z tej firmy szybko wykonał wykopy i bardzo pomógł mi w transporcie materiałów budowlanych.
Ł
Łukasz
Szczerze polecam tę spółdzielnię. W tym roku popsuł mi się kombajn i miałem ogromne problemy ze zbiorami. Zwróciłem się od nich o pomoc i za bardzo przystępną cenę zebrali resztę moich plonów. Dziękuje i daję 5/5!
J
Jakub
Od lat kupuję od nich pasze i śrut oraz mieszanki. Moje świnie oraz bydło żywię właśnie ich produktami i jestem zadowolony z efektów. Zwierzęta rosną prawidłowo, dobrze się rozwijają i rzadko chorują. Skład paszy jest naprawdę dobry.