Dudziak Franciszek Zakład Pogrzebowy

Godne pożegnanie Twojego bliskiego

Usługi pogrzebowe
ul. Cmentarna 1, 74-200 Pyrzyce zachodniopomorskie
(14 opinii) napisz opinię
Dudziak Franciszek Zakład Pogrzebowy
ul. Cmentarna 1, 74-200 Pyrzyce zachodniopomorskie
NIP
8531007217
Telefon
Dudziak Franciszek Zakład Pogrzebowy

Informacje

Opis działalności firmy Dudziak Franciszek Zakład Pogrzebowy w Pyrzyce
Zakład pogrzebowy, prowadzona przez Franciszka Dudziaka, znajdą Państwo w Pyrzycach. Działa od trzech dekad, pomagając Państwu w godnym pożegnaniu bliskich Państwu osób.
Produkty i usługi
Śmierć bliskiej osoby jest zawsze traumatycznym przeżyciem. W tych trudnych chwilach warto mieć wsparcie w postaci sprawdzonej firmy pogrzebowej. Zakład pogrzebowy Franciszka Dudziaka w Pyrzycach zatrudnia pracowników o wysokiej kulturze osobistej. Sprawnie radzi sobie z załatwianiem wszelkich formalności, odciążając tym samym rodzinę zmarłego i dając jej możliwość spokojnego przejścia przez ten burzliwy czas. Zapewnia pomoc w kompleksowej organizacji pogrzebów. Oferta zakładu to usługi, takie jak między innymi:
- pochówek zmarłych,
- organizacja kremacji,
- przewóz zmarłych, w tym również międzynarodowy transport zwłok.

Dokłada wszelkich starań, by każda uroczystość była starannie przygotowana i odbyła się w godnych dla zmarłego warunkach. Zakład zajmuje się także sprzedażą trumien i nagrobków oraz odzieży pogrzebowej. Dba również o stosowną oprawę florystyczną pogrzebu, oferując wieńce.
Zasięg działania
Firma Dudziak Franciszek Zakład Pogrzebowy z lokalizacji: Pyrzyce świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, zachodniopomorskie, choszczeński, goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, łobeski, myśliborski, policki, pyrzycki, stargardzki, Szczecin, Świnoujście

Opinie

(14 opinii) napisz opinię
J
Janina
W imieniu mojego rodzeństwa, syna i swoim serdecznie dziękuję Właścicielom i pracownikom Waszego Domu Pogrzebowego za profesjonalną organizację Uroczystości Pogrzebowej naszej kochanej Siostry. Dziękujemy za świetną organizację, życzliwość, delikatność i okazaną empatię w tak smutnych i trudnych dla nas chwilach. Nikt nie jest nigdy w pełni gotowy na odejście bliskiej osoby, dlatego tak ważne i cenne jest wsparcie, wiedza i praca ludzi jakich spotkaliśmy w Państwa firmie, na każdym etapie Uroczystości. Ceremonia pogrzebowa odbyła się z pełnym szacunkiem i była godnym pożegnaniem naszej zmarłej Siostry. Z całego serca polem usługi Waszego Zakładu Jeszcze raz serdecznie dziękuję.
M
Monika
Profesjonalnie dopilnowali wszystkich kwestii organizacyjnych, polecam gorąco.
L
Leszek
Wszystkie formalności załatwione sprawnie. Duża pomoc w tych trudnych chwilach.
A
Anna
Nie polecam zakładu pogrzebowego. Głupie docinki dotyczące zmarłej oraz nieprofesjonalne podejście. Na koniec nie oddali 20zl, które zostały. Niby to niedużo, ale niesmak pozostał. Nie polecam
M
Marcela
Empatia i zrozumienie na każdym kroku. Profesjonaliści w swoim fachu.
E
Enia021
Uroczystość pogrzebowa zorganizowana przez pogrzeb przebiegła perfekcyjnie, dziękuję za fantastyczne podejście.
O
Ola
Bardzo dziękuję za okazane wsparcie i fachową pomoc w przygotowaniu godnego pochówku dla mojego taty.
K
Krzysiek
Zakład pogrzebowy Pana Franciszka to sprawdzony wybór, gdy nie masz czasu w tym trudnym czasie na sprawy organizacyjne. Wszystkim się tutaj fachowo zajęto.
G
B
Gabriela Borowczyk
Profesjonalni, wychodzący naprzeciw, pomocni w każdej sprawie, czułam się zaopiekowana :-)
G
Gosia
Jak najbardziej wszystko zostało profesjonalnie załatwione. Gorąco Polecam.
S
Sylwia
Wyjątkowo miła i bardzo fachowa obsługa. Niosą pomoc nie tylko w sprawach pochówku, są bardzo życzliwi i profesjonalnie podchodzą do każdej sprawy. Gorąco Polecam, z firmą Państwa Dudziaków łatwiej można przebrnąć przez tak trudne chwile.
J
J.H.
Skorzystałam już drugi raz z usług tej firmy. Pełen profesjonalizm i ceny usług konkurencyjne. Polecam.
S
stroński
Najlepsza, wspaniała firma pogrzebowa, znakomici i mili ludzie. Polecam.
K
Kruszona
W ostatnich dniach przechodziłam bardzo trudne chwile z powodu zgonu mojego brata. Było mi o tyle trudniej, że nie mogłam być osobiście na jego pogrzebie ponieważ mieszkam poza granicami kraju. Wystarczył jeden telefon i Zakład Pogrzebowy Państwa Dudziak zajął się dosłownie wszystkim, począwszy od usług jakie są oferowane na ich stronie internetowej, a kończąc na wręcz osobistej opiece nad moimi rodzicami w dzień pogrzebu. To wszystko co obiecano mi przez telefon zostało dotrzymane a nawet zrobiono więcej. W imieniu mojej rodziny, jak i moich rodziców chciałam serdecznie podziękować za wszystko co zostało zrobione w ostatnią drogę dla mojego brata. Jeśli mogę to polecam z całego serca usługi Zakładu Pogrzebowego Państwa Dudziak. Z wyrazami wdzięczności i szacunku, Kruszona.