Krzysztofa Markanicz Biuro architektoniczne

Niepowtarzalne projekty wnętrz

Biura projektowe
pl. Winniczny 12a/2, 78-400 Szczecinek zachodniopomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Krzysztofa Markanicz Biuro architektoniczne

Informacje

Opis działalności
Biuro architektoniczne swoją siedzibę ma w Szczecinku, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Właścicielką działalności jest Krzysztofa Markanicz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Zajmujemy się projektowaniem architektonicznym. Naszą specjalnością jest projektowanie wnętrz. Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług, dlatego każdy projekt traktujemy indywidualnie. Rozpoczęcie zlecenia poprzedzamy rozmową z Klientem. Chcemy, aby wnętrze w pełni odpowiadało jego wymaganiom. W naszym biurze pracują doświadczeni i kreatywni architekci. Mają wiele pomysłów, a ich projekty zawsze przynoszą zadowolenie Klientom.

Ponadto zapewniamy kompleksową obsługę procesu inwestycyjnego. Zakres naszych usług to:

- dopełnienie formalności administracyjnych,
- nadzór autorski,
- kontrola wykonawstwa prac.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem IT. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii możemy zminimalizować błędy projektowe. Nasi Klienci mogą także zobaczyć wizualizację wnętrza, co ułatwia podjęcie decyzji o ewentualnych zmianach.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej biura architektonicznego w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
szczecinecki

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
H
Honorata
Pełen profesjonalizm od A do Z połączony z kreatywnością.
M
Maja
To biuro to połączenie profesjonalizmu z niesamowitym wyczuciem oczekiwań klienta. Projekt już w pierwszej wersji podobał się w 100%. Polecam każdemu, kto szuka rozwiązań dobranych według indywidualnych potrzeb.