Krzysztofa Markanicz Biuro architektoniczne Niepowtarzalne projekty wnętrz

Niepowtarzalne projekty wnętrz

Biura projektowe
pl. Winniczny 12a/2, 78-400 Szczecinek zachodniopomorskie
(6 opinii) napisz opinię
Krzysztofa Markanicz Biuro architektoniczne Niepowtarzalne projekty wnętrz
pl. Winniczny 12a/2, 78-400 Szczecinek zachodniopomorskie
NIP
6731680478
Telefon
Krzysztofa Markanicz Biuro architektoniczne Niepowtarzalne projekty wnętrz

Informacje

Opis działalności firmy Krzysztofa Markanicz Biuro architektoniczne Niepowtarzalne projekty wnętrz w Szczecinek
Biuro architektoniczne swoją siedzibę ma w Szczecinku, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Właścicielką działalności jest Krzysztofa Markanicz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Zajmujemy się projektowaniem architektonicznym. Naszą specjalnością jest projektowanie wnętrz. Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług, dlatego każdy projekt traktujemy indywidualnie.

Rozpoczęcie zlecenia poprzedzamy rozmową z Klientem. Chcemy, aby wnętrze w pełni odpowiadało jego wymaganiom. W naszym biurze pracują doświadczeni i kreatywni architekci. Mają wiele pomysłów, a ich projekty zawsze przynoszą zadowolenie Klientom.

Ponadto zapewniamy kompleksową obsługę procesu inwestycyjnego. Zakres naszych usług to:

- dopełnienie formalności administracyjnych,
- nadzór autorski,
- kontrola wykonawstwa prac.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem IT. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii możemy zminimalizować błędy projektowe. Nasi Klienci mogą także zobaczyć wizualizację wnętrza, co ułatwia podjęcie decyzji o ewentualnych zmianach.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej biura architektonicznego w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.
Zasięg działania
Firma Krzysztofa Markanicz Biuro architektoniczne Niepowtarzalne projekty wnętrz z lokalizacji: Szczecinek świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(6 opinii) napisz opinię
T
Tomasz
Jeżeli ktoś szuka biura architektonicznego, które potrafi połączyć klasykę i tradycję z innowacyjnością, to biuro dla niego. Polecam!
J
Jan
Absolutny profesjonalizm od pierwszej rozmowy aż po zakończenie projektu. Wszystko planowo, na czas i zgodnie z założeniami.
A
Artur
Pani Krzysztofa w pełni zrozumiała nasze potrzeby i zaproponowała projekt, który odpowiadał naszym oczekiwaniom. Polecam!
K
Katarzyna
Szczerze polecam usługi biura. Pełen profesjonalizm i kreatywność w znajdywaniu ciekawych i praktycznych rozwiązań.
H
Honorata
Pełen profesjonalizm od A do Z połączony z kreatywnością.
M
Maja
To biuro to połączenie profesjonalizmu z niesamowitym wyczuciem oczekiwań klienta. Projekt już w pierwszej wersji podobał się w 100%. Polecam każdemu, kto szuka rozwiązań dobranych według indywidualnych potrzeb.