Premo Agnieszka Konopczyk
Mycie dachów i paneli fotowoltaicznych oraz usługi spawalnicze
Czyszczenie strumieniowo-ścierne
Galeria
Kontakt
Aktualizuj dane firmyPremo Agnieszka Konopczyk
42-274 Jamki 79 woj: śląskie
NIP
5741952216
Telefon
794 376...Media społecznościowe
Informacje
Opis działalności firmy Premo Agnieszka Konopczyk
Premo Agnieszka Konopczyk ma siedzibę w Jamkach, na terenie województwa śląskiego. Firma została założona w roku 2024 i oferuje usługi z zakresu czyszczenie. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie dodatkowych pytań - do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji o naszych usługach oraz aktualnych cenach. null
Produkty i usługi
Jako kadra firmy Premo przyjmujemy zlecenia na sprzątanie specjalistyczne i pomagamy utrzymać najwyższy poziom czystości na terenie obiektów naszych Klientów.
Można nam na przykład powierzyć mycie fotowoltaiki, co jest istotnym elementem konserwacji instalacji PV, wpływającym bezpośrednio na jej wydajność oraz trwałość. Choć moduły projektuje się z myślą o pracy w warunkach zewnętrznych, z czasem na ich powierzchni gromadzą się zanieczyszczenia takie jak kurz, pyłki roślin, sadza, odchody ptaków czy osady z wody deszczowej. Te zabrudzenia mogą znacząco ograniczyć ilość promieniowania słonecznego docierającego do ogniw, co skutkuje spadkiem uzysku energetycznego.
Mycie fotowoltaiki, jakie wykonujemy ma na celu przywrócenie maksymalnej przepuszczalności świetlnej modułów, co przekłada się na zwiększenie efektywności pracy całego systemu.
Inne zadania, jakie wykonujemy to także:
- mycie dachów,
- sprzątanie po remoncie,
- sprzątanie przed audytem,
- sprzątanie przed kontrolą w firmie.
Używamy tylko sprawdzonych środków czystości i skutecznie eliminujemy nawet trudne zabrudzenia.
Drugim ważnym profilem działalności naszej firmy są usługi spawalnicze. Trwale łączymy ze sobą stal, metal oraz inne surowce. Na zamówienie produkujemy balustrady, ogrodzenia, barierki oraz inne konstrukcje na wymiar, które dopasowujemy do architektury budynku i całej posesji Klienta.
Zapraszamy do skorzystania z oferty - firma Premo.
Zasięg działania
Firma Premo Agnieszka Konopczyk z lokalizacji: Jamki świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach: śląskie.
Opinie
WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę?
Słowa kluczowe
Wizytówka PanoramaFirm = lepsza widoczność w sieci
Dołącz teraz