5 Tomasz Piątkowski

Bezpośredni importer domków holenderskich i angielskich

Producenci domów drewnianych
ul. Feliksów 45, 96-100 Skierniewice łódzkie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 16:00
Niedziela 10:00 - 15:00
(4 opinie) napisz opinię
Telefon
604 787 269
Może cię zainteresować
5 Tomasz Piątkowski

Informacje

Opis działalności
Firma Domki Holenderskie 5, której właścicielem jest Tomasz Piątkowski, działa na rynku nieprzerwanie 1994 roku. Siedziba naszej działalności zlokalizowana jest w Skierniewicach, na terenie województwa łódzkiego. Jednak działamy na terenie całej Polski.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż wysokiej jakości domki holenderskie oaz angielskie. Oferujemy też używane przyczepy kempingowe. Modele, jakie znajdują się w naszej ofercie są w pełni wyposażone w sypialnię, łazienki, kuchnie oraz salony. Domki posiadają pełną instalację elektryczną, gazową oraz wodno-kanalizacyjną, dzięki czemu w domku możemy poczuć się jak w prawdziwym mieszkaniu.

Proponujemy Państwu między innymi:

- domki holenderskie,
- domki kempingowe,
- domki angielskie,
- przyczepi kempingowe.

Nasza oferta jest nieustannie poszerzana o nowe rodzaje domków. Aby móc zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów proponujemy różne rodzaje, wielkości, a także wyposażenie domków. Co więcej, oferujemy transport domków pod wskazany przez Państwa adres. Posiadamy wszystkie wymagane zezwolenia, co również ma znaczący wpływna poziom wykonywanych usług.

Nasze domki są idealne rozwiązaniem dla osób, które nie chcą budować domków letniskowych lub rekreacyjnych od podstaw. Postawienie domku holenderskiego na działce nie wymaga pokoleń, dlatego też możemy umiejscowić go na działce rekreacyjnej, lub nawet w przydomowym ogródku.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Domki Holenderskie 5 w Skierniewicach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
A
Ania
Domki holenderskie, jakie sprzedaje firma są bardzo dobrze wyposażone. Nie spodziewałam się, że mogę za tak małe pieniądze cieszyć się domkiem rekreacyjnym.
S
Sebastian
Domek, który kupiłem firma przywiozła pod wskazany przeze mnie adres. Świetna obsługa, a domek spełnia moje wszystkie wymagania.
K
Kamil
Kupiłem tu już dwa domki, które w sezonie wynajmuje. Jestem bardzo zadowolony z tej decyzji. Polecam.
D
Dominik
Każdy domek jest dokładnie sprawdzany pod kątem sprawności instalacji elektrycznej, wodnej i kanalizacyjnej. Polecam!