Domki holenderskie zaczęły znów wracać do łask. Pandemia Covid-19 uświadomiła nam, że spotkania w grupach i przypadkowych miejscach o dużym zagęszczeniu ludności, niekoniecznie przysłużą się naszemu zdrowiu. Popularne staje się znów podróżowanie w znane sobie miejsca poza miastem, gdzie będziemy mogli szybko naładować akumulatory. Tym potrzebom wychodzi naprzeciw firma 5 Tomasza Piątkowskiego.

Najlepsze wykorzystanie domku holenderskiego

Ponieważ domki z wymienionej wyżej firmy są mniejszych rozmiarów niż standardowe budynki, możemy je ustawić dosłownie na każdej działce, którą sobie wybierzemy. Dlatego świetnie sprawdzą się w górach, w lesie, nad morzem czy jeziorem. Jednocześnie ich wielkość, która waha się od 18 do 60m2, pozwala na normalne funkcjonowanie w komfortowych warunkach. Większość z nich ma instalację wodną, gazową i energetyczną więc nie musimy się obawiać o potrzeby higieniczne, gotowanie oraz ogrzewanie w chłodniejszych miesiącach.

Domek holenderski będzie najlepszym wyborem dla osób, które mają już działkę za miastem lub planują ją zakupić.

Zamiast wydawać pieniądze na stawianie kosztownego obiektu letniskowego, możemy zainwestować w kompaktowy domek, który również zaspokoi nasze potrzeby

radzi jeden z pracowników. To dobra opcja dla tych, którzy nawet na wakacjach lubią być otoczeni meblami i sprzętem, które sprawiają im radość.

Mobilne domki firmy 5 Tomasza Piątkowskiego – dostosuj je do swoich potrzeb

Dzięki galerii zdjęć zamieszczonej na oficjalnej stronie możemy zobaczyć wnętrze poszczególnych obiektów i lepiej wyobrazić sobie swoje codzienne życie w nich. Domki, choć pochodzą z drugiej ręki, są w świetnym stanie i często posiadają pełne wyposażenie. Możemy je też zaaranżować zgodnie z własnymi upodobaniami.

Firma 5 Tomasza Piątkowskiego oferuje również dowóz takiego domku do klienta, co ułatwia urządzenie się w nowym zakątku. Ale to nie jedyne zastosowanie domku. Niektórzy wykorzystują je do zakwaterowania pracowników, jako biura i stróżówki np. na budowie, a nawet bary i sklepy!