Rafał Kowalczyk

Profesjonalne wykonawstwo instalacji sanitarnych i instalacji grzewczych

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Legionów Polskich 55, 41-300 Dąbrowa Górnicza śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
884 905 255
Rafał Kowalczyk

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Rafał Kowalczyk i prowadzę własną firma instalacyjną. Na rynku działam od 2017 roku, jednakże posiadam spore doświadczenie branżowe. Moja siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej, w województwie śląskim.
Produkty i usługi
Głównym profilem prowadzonej przeze mnie działalności jest montowanie różnego rodzaju instalacji w domach i mieszkaniach moich Klientów. Posiadam doświadczenie w branży i ciągle staram się poszerzać swoje umiejętności oraz kompetencje. Wypracowałem sobie wysokie standardy pracy.

Jestem w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń i dokładnie je wykonać. Do wszystkich powierzonych mi zadań podchodzę z najwyższym zaangażowaniem. Działam sprawnie i rzetelnie, gdyż priorytetem jest dla mnie zadowolenie moich Klientów.

Wykonywane przeze mnie instalacje:
- instalacje centralnego ogrzewania,
- instalacje wodno-kanalizacyjne, przełącza wodno-kanalizacyjne,
- instalacje elektryczne,
- instalacje gazowe,
- instalacje ogrzewania ściennego,
- instalacje sanitarne.

Dodatkowo jestem w stanie realizować zlecenia z zakresu instalacji pomp ciepła oraz ogrzewania podłogowego. Ponadto instaluję piecyki łazienkowe, zajmuję się ich naprawą oraz wymieniam grzejniki. Instaluję klimatyzację, a także dokonuję prac serwisowych związanych z tymi instalacjami.

Zachęcam do skorzystania z oferty mojej firmy instalacyjnej z Dąbrowy Górniczej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
małopolskie, śląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
F
Filip
Jestem w stu procentach zadowolonym klientem z usług Pana Rafała. Posiada rozległą wiedzę z zakresu techniki grzewczej i dokładnie wykonuje swoje zlecenia.