AURUM - Pracownia oraz Sklep Jubilerski - Agnieszka Pałka

Jubilerstwo
Rynek Główny 14 lok. 5, 43-600 Jaworzno, woj. śląskie
(7 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Jubilerstwo. AURUM - Pracownia oraz Sklep Jubilerski - Agnieszka Pałka ma swoją siedzibę w miejscowości Jaworzno w województwie śląskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (32) 75... lub mailową: aurumjubiler@gmail.com
Adres wykonywania działalności przez AURUM - Pracownia oraz Sklep Jubilerski - Agnieszka Pałka to Rynek Główny 14 lok. 5, 43-600 Jaworzno. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników AURUM - Pracownia oraz Sklep Jubilerski - Agnieszka Pałka oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(7 opinii) napisz opinię
K
H
Katarzyna Helbin-Travis
Klejnot Jaworzna! Super sklep - nie tylko profesjonalna dorada i produkty wysokiej jakości ale też usługi jubilerskie na wysokim poziomie. Serdecznie polecam - takie sklepy trzeba doceniać!
M
S
Marcin Sałek
bardzo polecam doradztwo Pani Agnieszki i Pana Krzysztofa :) W tym sklepie każdy wybierze coś dla siebie.
P
L
Piotr L.
Solidna rzetelna firma. Miła obsługa. Polecam.
R
W
Renata W.
Fantastyczny sklep i przemiła Pani Agnieszka wraz z mężem. Jakość wykonywanych usług na wysokim poziomie. Towar pierwsza klasa, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Gorąco Polecam. Dla mnie najlepszy zakład w okolicy.
Z
M
Zosia M.
Super sklep. Obsługa fantastyczna. Niskie ceny. Polecam.
K
Z
J
klient z jaworzna
Szeroki wybór biżuterii i profesjonalne doradztwo. Polecam.
J
Jas57
Świetna obsługa, towar godny polecenia, bardzo dobre ceny.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.