Kancelaria Adwokacka Michno Kasznia Sp.p.

Obsługa prawna firm i osób indywidualnych

Adwokaci
ul. Kochanowskiego 12A/6, 40-035 Katowice śląskie
(9 opinii) napisz opinię
Kancelaria Adwokacka Michno Kasznia Sp.p.
ul. Kochanowskiego 12A/6, 40-035 Katowice śląskie
NIP
9542394537
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
32 2571549
503067945
Kancelaria Adwokacka Michno Kasznia Sp.p.

Informacje

Opis działalności firmy Kancelaria Adwokacka Michno Kasznia Sp.p. w Katowice
Kancelarię Adwokacką Michno i Kasznia założyliśmy w 2000 roku na terenie Katowic. Nasz zespół tworzą adwokaci oraz radcowie prawni, którzy udzielają porad prawnych dla osób fizycznych i firm. Klienci mogą liczyć na pomoc prawną także w języku angielskim, niemieckim, czy hiszpańskim.
Produkty i usługi
W Kancelarii Adwokackiej Michno i Kasznia prowadzimy konsultacje, podczas których udzielamy stosownych porad prawnych, a na życzenie Klienta przygotowujemy także pisma procesowe. Podczas prowadzenia spraw, zapewniamy zastępstwo procesowe na każdym etapie postępowania, zarówno w sądach powszechnych, jak i administracyjnych.

Obsługujemy przedsiębiorstwa i spółki. Opiniujemy umowy oraz pomagamy w przygotowaniu projektów umów. Prowadzimy także windykacje i odzyskujemy długi naszych Klientów na drodze egzekucji. Uczestniczymy w łączeniu, likwidacji, czy przekształcaniu spółek.

Nasze doradztwo obejmuje takie gałęzie prawa jak:
- prawo spółek handlowych,
- prawo gospodarcze,
- prawo karne i karno-skarbowe,
- prawo administracyjne,
- prawo rodzinne i opiekuńcze,
- prawo cywilne,
- prawo medyczne,
- prawo mieszkaniowe i prawo spółdzielcze,
- prawo pracy.

Oprócz tego prowadzimy także sprawy, które obejmują:
- prawo Unii Europejskiej,
- prawo ubezpieczeniowe i ubezpieczeń społecznych,
- prawo prywatne międzynarodowe,
- prawo autorskie i wynalazcze,
- prawo mediów elektronicznych.

W ramach prawa rodzinnego najczęściej zajmujemy się sprawami rozwodowymi, separacjami, sprawami o alimenty, czy o podział majątku wspólnego.

Więcej informacji o Kancelarii Adwokackiej Michno i Kasznia, którą prowadzimy w Katowicach, znajduje się na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Kancelaria Adwokacka Michno Kasznia Sp.p. z lokalizacji: Katowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(9 opinii) napisz opinię
I
Igor
Świetny radca prawny. Pan Zenon Kasznia szybko odzyskał długi, których od prawie roku nie mogłem sam wywalczyć. Na takiej obsłudze mi zależało!
W
Wojciech
Dzięki poradzie w tej kancelarii udało mi się rozwiązać sprawę polubownie, bez toczenia sporów w sądzie. Polecam!
A
Anita
Adwokat podczas konsultacji był niezwykle taktowny. Dokładnie wyjaśnił mi, jakie konsekwencje prawne będą wiązały się z wejściem na drogę sądową. Mogłam też liczyć na przygotowanie odpowiedniego pisma procesowego.
K
Krzysztof
Sądziłem się z pracodawcą o bezpodstawne zwolnienie. Adwokat Wiesław Michno, był doskonale przygotowany i każde stanowisko uargumentował ustępem prawnym. Udało mi się wygrać rozprawę!
K
Kamil
W ramach naszej współpracy zawsze mogę liczyć na doradztwo przy prowadzeniu spółki. Adwokat zawsze znajdzie dla mnie chwilę, żeby mi doradzić, czy spojrzeć na przygotowany projekt umowy.
K
Karolina
Bardzo zaangażowali się w moją sprawę podatkową. Adwokaci mają ogromną wiedzę na temat niemal każdego prawa obowiązującego na terenie kraju, dzięki czemu potrafili rozwikłać sprawę i co ważne - argumentować wszystko przepisami prawa.
M
Maja
Byłam tutaj, kiedy potrzebowałam pomocy podczas sprawy rozwodowej. Dzięki zebraniu dowodów i sprawnej obsłudze prawnej ze strony jednego z adwokatów udało mi się wywalczyć prawo do opieki nad dzieckiem.
R
Romaa51
Miałem kłopoty z prawem karnym, związane z jazdą pod wpływem. Adwokat zapewnił mi kompleksową obsługę, poczynając od przygotowania mnie do rozprawy, a kończąc na reprezentowaniu mojej osoby w sądzie. Otrzymałem najniższy z możliwych wyroków.
K
Kamil
Jeden z adwokatów w tej kancelarii bardzo nam pomógł podczas zakładania spółki. Wyjaśnił dokładnie wszystkie formalności i doradził przy wypełnianiu dokumentów. Wydał też rzetelną opinię na temat przygotowanej przez nas umowy, tak, aby chroniła obu partnerów spółki. Polecamy.