RICARD Wylewki Maszynowe Ryszard Wałek

Usługi posadzkarskie
ul. Zawiszy Czarnego 4 /131, 40-872 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Siedzibą RICARD Wylewki Maszynowe Ryszard Wałek jest Katowice w województwie śląskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Usługi posadzkarskie.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z RICARD Wylewki Maszynowe Ryszard Wałek poprzez email: wylmasz@gmail.com lub telefon: 792 835... .
Jeśli chcesz nawiązać z RICARD Wylewki Maszynowe Ryszard Wałek kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 40-872 Katowice ul. Zawiszy Czarnego 4 /131.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych RICARD Wylewki Maszynowe Ryszard Wałek.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A
Andrzej
Firma, której naprawdę warto zaufać.! Zaraz po rozpoczęciu pracy widać doświadczenie i fach w ręku. Dodatkowo ekipa naprawdę stara się robić wszystko sprawnie, nie wydłużając sztucznie godzin pracy.
M
Marek
Bardzo dobra firma, szybka robota i niskie ceny. Naprawdę polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.