Spec-Kop Przyłącza Wod-Kan

Kompleksowe wykonanie prac ziemnych oraz instalacji sanitarnych.

Usługi wodno-kanalizacyjne
ul. Katowicka 115, 43-100 Tychy śląskie
(12 opinii) napisz opinię
Spec-Kop Przyłącza Wod-Kan
ul. Katowicka 115, 43-100 Tychy śląskie
NIP
6462730351
Telefon
Spec-Kop Przyłącza Wod-Kan

Informacje

Opis działalności firmy Spec-Kop Przyłącza Wod-Kan w Tychy
Jako firma Spec-Kop specjalizujemy się w robotach ziemnych z wykorzystaniem minikoparki. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Tychach, na terenie województwa śląskiego. Właścicielem firmy jest Paweł Bołdys.
Produkty i usługi
Głównie zajmujemy się przeprowadzaniem robót ziemnych oraz kompleksowo wykonujemy instalacje sanitarne, czy wodno-kanalizacyjne. Posiadamy w tym zakresie spore doświadczenie, dlatego też dokładnie wykonujemy wszystkie powierzone nam prace. Najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie.

Przeprowadzamy cały szereg prac ziemnych z wykorzystaniem profesjonalnych i nowoczesnych maszyn budowlanych, z uwzględnieniem minikoparki. Pozwala to na precyzyjne przeprowadzenie wszystkich zleceń. Zapewniamy gospodarowanie ziem pod trawniki, chodniki oraz place.

Zakres naszych usług:
- izolacje fundamentów,
- rowy melioracyjne,
- przyłącza wodno-kanalizacyjne,
- instalacje sanitarne,
- zbiorniki na deszczówkę,
- drenaże i niwelacje terenu,
- przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Możemy wykonać również przyłącza elektryczne, a także przeprowadzić utwardzenie terenu. Uzupełnienie naszej oferty stanowi również wykonywanie różnych prac w ogrodach, wycinanie drzew, karczowanie terenu, czy nawet sadzenie drzew. Zawsze terminowo wykonujemy swoje prace.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą Spec-Kop w Tychach.
Zasięg działania
Firma Spec-Kop Przyłącza Wod-Kan z lokalizacji: Tychy świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Aktualności

karczowanie

25.01.2024

Spec-Kop to renomowana firma z siedzibą w Tychach, która specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z karczowaniem i wycinką drzew najwyższej jakości. Nasz zespół ekspertów jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt i narzędzia, które umożliwiają nam precyzyjne i skuteczne usuwanie różnego rodzaju roślin, krzewów i drzew. Jesteśmy zaangażowani w ochronę środowiska i podejmujemy wszelkie niezbędne środki, aby nasze usługi nie szkodziły ekosystemowi.Zapraszamy!

niwelacja terenu

21.11.2023

Spec-Kop to firma specjalizująca się w pracach związanych z niwelacją terenu oraz przygotowaniem działek pod inwestycje. Mają swoją siedzibę w Tychach i posiadają bogate doświadczenie w branży. Dzięki ich profesjonalnemu podejściu i wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu możesz mieć pewność, że Twoja inwestycja zostanie wykonana na najwyższym poziomie.

prace ziemne

27.09.2023

Kopanie rowów pod sieci wodociągowe i kanalizacyjne to jedna z usług, które oferujemy. Prace ziemne są nieodłącznym elementem naszej działalności i chętnie realizujemy tego typu usługi na rzecz klientów prywatnych oraz firm. Posiadamy niezbędny sprzęt i wiedzę, co pozwala nam na sprawną i precyzyjną realizację zleceń. Zapewniamy bezpieczeństwo Państwa posesji oraz jej mieszkańców.Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

instalacje kanalizacyjne

30.07.2023

Spec-Kop z siedzibą w Tychach specjalizuje się w przyłączach i instalacjach wodno-kanalizacyjnych zewnętrznych. Nasz zespół to wysoko wykwalifikowani i dobrze wyposażeni pracownicy, którzy dbają o to, aby każde zlecenie było wykonane z precyzją i dostarczone na czas. Jesteśmy dumni z naszego kompleksowego zakresu usług i zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc w realizacji Twoich potrzeb i poznaj naszą ofertę.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(12 opinii) napisz opinię
D
Dariusz
Cieszę się, że trafiłem na tak profesjonalną firmę i wykwalifikowanych pracowników. Roboty ziemne wykonane na medal. Polecam!
J
Jola
Super firma, współpracę z nimi oceniam jako bardzo udaną.
M
Mariusz
Nie mam się do czego przyczepić. Bardzo sympatyczni pracownicy, wysoka jakość usług i niezawyżone ceny. Polecam.
M
Mirek
Prace ziemne wykonane w terminie, za rozsądną cenę. Polecam bez wahania.
R
Rafał
Solidna firma - punktualni, fachowi, uczciwi. Szczerze polecam!
P
Patrycja
Profesjonalne podejście do klienta. Jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie. Cena za wyrównanie posesji i przygotowanie dojazdu do posesji miło mnie zaskoczyła.
A
Anna
Kompleksowa obsługa i terminowa realizacja każdego zlecenia. Jestem jak najbardziej zadowolona.
M
Mateusz
Z czystym sumieniem polecam usługi świadczone przez firmę Spec-Kop. Bardzo dobrze wykonują wszelkiego rodzaju instalacje.
M
Maciek
Poza wykonywaniem instalacji w domach klientów, mogą też przeprowadzić prace ziemne i wycinkę drzew. Są niebywale profesjonalni.
K
Konrad
Posiadają kompleksową i niezwykle szeroką ofertę, jeśli chodzi o instalacje sanitarne. Zdecydowanie dysponują sporą wiedzą.
A
Andrzej
Nie mają sobie równych w przeprowadzaniu prac instalacyjnych. Mogą też przygotować teren pod przyłącza wodno-kanalizacyjne.
A
Amadeusz
Sprawnie i przede wszystkim dokładnie wykonują swoje zlecenia w dziedzinie instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz sanitarnych.