Minout Marcin Janiczek

Pomożemy zbudować Twoje marzenia<br />

Nadzór budowlany
ul. Janasa 3, 42-612 Tarnowskie Góry śląskie
(3 opinie) napisz opinię
Minout Marcin Janiczek

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę budowlaną o nazwie Minout, której właścicielem jest Marcin Janiczek. Nasza siedziba mieści się w Tarnowskich Górach, na terenie województwa śląskiego. Przede wszystkim świadczymy usługi z zakresu nadzoru budowlanego i budownictwa.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się świadczeniem usług budowlano-inżynieryjnych, które powiązane są z przygotowaniem, remontowaniem oraz budową przeróżnych inwestycji. Przed faktycznym rozpoczęciem współpracy, przygotowujemy oraz omawiamy projekt, jak również proponujemy fachowe rozwiązania.

Na rynku działamy od naprawdę wielu lat, więc dokładnie znamy oczekiwania Klientów, którym możemy sprostać. Najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę. Obszerna wiedza pozwala na świadczenie usług budowlanych na najwyższym możliwym poziomie.

Zakres naszych usług:
- kierownictwo budowy,
- nadzorowanie inwestycji,
- kontrole techniczne,
- przeglądy okresowe budowli,
- fachowe odbiory budynków,
- wizualizacje oraz zdjęcia,
- kontrola montażu suchej zabudowy.

Co więcej, możemy służyć Państwu fachowym doradztwem technicznym, a także przygotujemy wszelkie niezbędne kosztorysy. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia, które pozwalają nam na wykonanie swojej pracy. Dzięki temu dajemy gwarancję profesjonalnej realizacji powierzonych nam zadań.

Specjalnością naszej firmy jest podejmowanie się wyzwań projektowo-wykonawczych, które wykonywane są zarówno w Polsce, jak i na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Zawsze w pełni angażujemy się w realizację powierzonych nam zleceń.

Zapraszamy do współpracy z firmą Minout z Tarnowskich Gór.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, opolskie, śląskie, Chorzów, Gliwice, Katowice, mikołowski, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, tarnogórski, Zabrze

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
B
Bartłomiej
Nie znam lepszej firmy budowlanej. Bardzo dobrze wykonują usługi projektowe.
K
Krzysztof
Zdecydowanie warto nawiązać z nimi współpracę. Zleciłem im wykonanie świadectw energetycznych oraz kosztorysu, a oni bardzo dobrze wykonali swoje zadania.
G
Grzegorz
Jest to naprawdę dobra firma budowlana. Wszelkie nadzory czy przeglądy budowlane stoją tutaj na naprawdę wysokim poziomie.