Graform Sp. z o.o.

Obróbka mechaniczna CNC oraz formy wtryskowe o masie do 10 ton<br />

Obróbka tworzyw sztucznych
ul. Wróblowa 3, 85-437 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(52) 372 39 14
Graform Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Grafom to firma znajdująca się w Bydgoszczy i powstała już w 1986 roku. Początkowo zajmowaliśmy się jedynie wtryskiem wyrobów z tworzyw sztucznych. Z czasem zaczęliśmy także produkować narzędzia wykorzystywane w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Grafom oferuje Państwu wykonanie projektu oraz jego realizację w zakresie produkcji zaawansowanych narzędzi do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Po otrzymaniu danych i określeniu wymagań klienta sporządzimy ofertę, opracujemy kompletny projektu konstrukcyjno-technologicznego oraz wykonamy niezbędne formy i urządzenia. Wykonujemy testy form na własnych maszynach, które mają siłę zwarcia od 25 do 900 ton. W naszej ofercie znajdują się:
- formy wtryskowe o masie do 10 ton,
- formy do rozdmuchu,
- obróbka mechaniczną na maszynach CNC,
- naprawy i serwisowanie form.

Podczas projektowania formy używamy stanowisk CAD (programu CATIA i NX). Aby zapewnić precyzyjne obliczenia deformacji detali, wykorzystujemy program do symulacji wtrysku.

Oferujemy również przetwórstwo tworzyw technicznych takich jak PA, PBT, ASA, PC i PP oraz trudno przetwarzalne PSU i PPS. Wśród produkowanych przez nas wyrobów są między innymi:
- elementy układu chłodzenia,
- elementy wewnętrzne samochodu niewidoczne,
- elementy wewnętrzne samochodu wizualne,
- elementy zewnętrzne samochodu,
- kanały wentylacyjne (metoda rozdmuchu),
- obudowa lamp.

Projektujemy oraz montujemy oprzyrządowania produkcji oraz linie montażowe.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Graform z Bydgoszczy oraz na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Andrzej
Formy, które dla nas przygotowali, odpowiadają wszystkim naszym potrzebom i wymaganiom. Nasz zakład dokładnie określił wszystkie wymagania na początku współpracy z firmą Graform. Jesteśmy bardzo zadowoleni z projektu, który dla nas stworzyli. Firma zajęła się także automatyzacją naszych linii. Kompleksowa obsługa.
J
Justyna
Firma to doskonały producent form. Ich projekty powstają na podstawie dokładnych i precyzyjnych obliczeń. Można liczyć na to, że cały sprzęt zostanie najpierw przetestowany w ich własnym laboratorium. Dostarczone nam produkty działają już kilka lat i wciąż są w świetnej formie.