Eko Partner

EKO-PARTNER chcemy Wam dać czyste środowisko.

Obróbka metali
ul. Zygmunta Augusta 11, 85-082 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(52) 586 72 00
Adres korespondencyjny
ul. Zygmunta Augusta 11, 85-082 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Zakład Produkcyjno-Usługowy EKO-PARTNER jest zlokalizowany w Bydgoszczy. Działamy od 2000 roku. Prowadzimy działalność wielobranżową – zajmujemy się usługami budowlanymi, diagnostyką akumulatorów oraz posiadamy kuźnie.
Produkty i usługi
Nasza firma skupia się na różnych dziedzinach i w każdej z nich staramy się być jak najlepsi. Prowadzimy kuźnię, w której wykonujemy wiele elementów metalowych oraz odlewy, ale świadczymy także usługi asenizacyjne czy też usługi sprzątania. Stawiamy na wszechstronność zarówno pod względem naszej oferty, jak i wszechstronność naszych pracowników.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- naprawę i regeneracje akumulatorów do wózków widłowych,
- naprawę i konserwację wózków widłowych,
- instalacje wodno-kanalizacyjne,
- instalacje C.O.,
- instalacje gazu.

Dodatkowo zajmujemy się także instalacjami sprężonego powietrza. Kolejną dziedziną, w ramach której działamy, są remonty. Wykonujemy wszelkie prace remontowe oraz zajmujemy się budową pomieszczeń sanitarnych i socjalnych. Nasza oferta torównież sprzątanie. Zapewniamy utrzymanie porządku i czystości w pomieszczeniach socjalnych, biurowych oraz halach przemysłowych. Utrzymujemy też tereny zielone.

Nasza kuźnia to przede wszystkim odlewy, produkcja łożysk ślizgowych do lokomotyw oraz regeneracja panewek zawieszenia silników trakcyjnych. Podejmujemy się wykonywania odlewów z aluminium lub form piaskowych. Świadczymy także usługi kowalskie oraz usługi w zakresie prania odzieży roboczej.

Wykonujemy konstrukcje metalowe, odlewy artystyczne (medale, statuetki), zbiorniki metalowe, a także świadczymy kompleksowe usługi ziemne.

Jesteśmy obecni na rynku już od prawie dwudziestu lat. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona usatysfakcjonowanych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń