Gti24 Sp. z o.o.

Montujemy instalacje gazowe

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Bursaki 14/35, 20-150 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gti24 Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firma GTI24 z Lublina zajmuje się montażem i naprawą urządzeń gazowych i klimatyzacyjnych. Wyszkolona kadra rozpatruje każdy projekt indywidualnie i zapewnia bezpieczne działanie każdej instalacji.
Produkty i usługi
GTI24 Serwis jest autoryzowanym serwisantem wielu znanych firm, które zajmują się produkcją instalacji gazowych. Wieloletnie doświadczenie i wiedza zapewniają nam licznych zadowolonych Klientów. Należy pamiętać o tym, że aby piec lub klimatyzacja działały prawidłowo, powinny być montowane przez wyszkolone do tego osoby. Należy również przeprowadzać regularne przeglądy, które pozwolą uniknąć większych awarii urządzenia i drogiej naprawy.

Nasze główne usługi to:
- instalacja i serwis urządzeń gazowych,
- montaż pomp ciepła,
- montaż instalacji klimatyzacyjnych,
- montaż instalacji solarnych,
- montaż instalacji fotowoltaicznych.

Brak odpowiednich dokumentów serwisowych może skutkować niewypłaceniem odszkodowania w razie awarii. Statystyki mówią, że zużycie kotła, który nie był serwisowany, jest o wiele większy niż ten, gdzie urządzenie przechodziło regularne kontrole. Ponadto awaria takiego sprzętu jest naprawdę bardzo niebezpieczna dla wszystkich mieszkańców. Warto jest zadbać o prawidłową obsługę urządzeń.

Swoje usługi świadczymy na terenie województwa lubelskiego. Zapraszamy do współpracy z firmą GIT24 z Lublina. Więcej informacji widnieje na naszej stronie internetowej.
Marki i specjalizacje
Serwis urządzeń marek: BOSCH, JUNKERS, BROETJE, WOLF, DE DIETRICH, ARISTON, FERROLI, BUDERUS, VIESSMANN, AUER, BERETTA
KLIMATYZACJE: LG, KAISAI, DAIKIN, FUJITSU, PANASONIC, AUX
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, mazowieckie, podkarpackie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń