Ośrodek psychoterapii i psychologii klinicznej Teresa Gałązka-Bazydło

Profesjonalna terapia indywidualna

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Piastowska 11a, 66-300 Międzyrzecz lubuskie
Poniedziałek 07:00 - 22:00
Wtorek 07:00 - 22:00
Środa 07:00 - 22:00
Czwartek 07:00 - 22:00
Piątek 07:00 - 22:00
Sobota 07:00 - 22:00
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Ośrodek psychoterapii i psychologii klinicznej Teresa Gałązka-Bazydło

Informacje

Opis działalności
Ośrodek Psychoterapii i Psychologii Klinicznej w Międzyrzeczu prowadzi mgr Teresa Gałązka-Bazydło - certyfikowana psychoterapeutka oraz specjalista psychologii klinicznej. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego. Od roku 1999 prowadzę prywatny Ośrodek. Przyjęcia również: Poznań ul. Sienkiewicza 5 60-818
Produkty i usługi
Specjalizuję się w prowadzeniu psychoterapii osób dorosłych i młodzieży. Zapewniam fachową pomoc psychologiczną, udzielam konsultacji psychologicznych i psychoterapeutycznych oraz prowadzę psychoterapię małżeńską.

W ofercie Ośrodka Psychoterapii:
- psychoterapia indywidualna zaburzeń nerwicowych, depresyjnych, osobowości, kryzysów emocjonalnych osób dorosłych i młodzieży od 15 r. ż.,
- psychoterapia Psychoanalityczna,
- pomoc psychologiczna,
- psychoterapia małżeńska,
- psychoterapia par,
- konsultacja psychologiczna,
- konsultacja psychoterapeutyczna,
- porady,
- szkolenia,
- superwizja pracy klinicznej,
- psychoterapia szkoleniowa.


Wspieram osoby zmagający się z zaburzeniami nerwicowymi oraz osobowości. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego przypadku oraz empatię. Moją ofertę kieruje również do osób mający trudności w kontaktach z innymi oraz osób przeżywających kryzysy życiowe takie, jak: rozwód, rozstanie czy strata bliskiej osoby.

Zapraszam do skorzystania z oferty Ośrodka Psychoterapii i Psychologii Klinicznej w Międzyrzeczu.
Marki i specjalizacje
Oferta Ośrodka to psychoterapia indywidualna osób dorosłych i młodzieży, konsultacje psychologiczne, porady. Psychoterapia indywidualna gwarantuje dyskrecję, emocjonalne oczyszczenie i uwolnienie tłumionych uczuć. Celem terapii jest kształtowanie dojrzałych sposobów radzenia z życiem oraz zmniejszenie konfliktów. Nabyta w czasie terapii zdolność rozumienia siebie pozwoli na odblokowanie rozwoju osobistego i zawodowego, budowanie satysfakcjonujących relacji z innymi oraz wzrost jakości życia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
lubuskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Mateusz
Zmagałem się z lękami od wielu lat. Skuteczna psychoterapia, z której skorzystałem właśnie w tym ośrodku, pomogła mi zwalczyć zaburzenie.
Z
Zenga
Jestem naprawdę zadowolona z pomocy, którą otrzymałam od Pani Gałązki-Bazydło. To prawdziwa specjalistka w zakresie zaburzeń psychicznych.
M
Martyna
Polecam, pomogli mi pozbyć się depresji, z którą zmagałam się od wielu lat. Pracują tam naprawdę świetni psychoterapeuci. Nie mogę nic złego powiedzieć.