Sadłowski Jarosław. Technika Grzewcza i Sanitarna.

Technika grzewcza i sanitarna

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Rolna 11, 66-300 Międzyrzecz lubuskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 08:00 - 16:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sadłowski Jarosław. Technika Grzewcza i Sanitarna.

Informacje

Opis działalności
Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1993 roku. Siedziba znajduje się w Międzyrzeczu, w województwie lubuskim. Właścicielem jest Jarosław Sadłowski.
Produkty i usługi
Świadczymy kompleksowe usługi hydrauliczne. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem. Firma Jarosława Sadłowskiego działa na rynku już od kilkudziesięciu lat. Taki staż, w połączeniu z wiedzą teoretyczną, sprawił, że wykonywana przez nas praca stoi na najwyższym poziomie. Mamy szeroką ofertę.

Wykonujemy instalacje wodne. Zajmujemy się instalacjami kanalizacyjnymi zewnętrznymi, jak i wewnętrznymi. Nasza oferta zawiera instalacje gazowe oraz instalacje co. Instalujemy armaturę sanitarną. Wykonujemy montaż umywalek, wc i baterii. Montujemy piece elektryczne i gazowe oraz ogrzewanie podłogowe. Zajmujemy się wykonawstwem kotłowni gazowych i olejowych w budownictwie mieszkalnym, publicznym i przemysłowym.

W zakres naszej oferty wchodzą:
- prace instalacyjne
- przeróbki
- naprawy

Ofertę kierujemy do firm, jak i klientów indywidualnych. Obsługujemy wspólnoty mieszkaniowe, bloki, domy jednorodzinne i domki działkowe. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i elastycznie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Jarosława Sadłowskiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
gorzowski, kościański, międzyrzecki, słubicki, strzelecki, strzelecko-drezdenecki, sulęciński, świebodziński, zielonogórski, żagański, żarski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń