PHU ELHURT D. i S. Borkowscy sp.j.

Hurtownie artykułów elektrotechnicznych
ul. PCK 4, 66-100 Sulechów lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
(4)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy PHU ELHURT D. i S. Borkowscy sp.j. jest Hurtownie artykułów elektrotechnicznych. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Sulechów w województwie lubuskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z PHU ELHURT D. i S. Borkowscy sp.j. poprzez email: dariusz-borkowski1@wp.pl lub telefon: (68) 38... .
Siedziba firmy PHU ELHURT D. i S. Borkowscy sp.j. znajduje się pod adresem 66-100 Sulechów ul. PCK 4. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy PHU ELHURT D. i S. Borkowscy sp.j. znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.