Jeśli chodzi o oświetlenie w domu, ważne jest, aby mieć pewność, że otrzymujemy produkty najwyższej jakości, które są dostępne na rynku. Hurtownia elektrotechniczna Artel ze Świebodzina, której właścicielem jest Kamil Ciechanowicz, oferuje szeroki wybór wysokiej jakości opraw oświetleniowych dla Twojego domu. Od estetycznych projektów po energooszczędne rozwiązania, Artel posiada idealne oprawy oświetleniowe dla Twojego domu.

Bogata oferta opraw oświetleniowych dla Twojego domu

Na rynku dostępne jest wiele różnych rodzajów opraw oświetleniowych. Najczęściej spotykanym typem jest oprawa oświetleniowa sufitowa, która zapewnia ogólne oświetlenie pomieszczenia. Kinkiety to kolejny popularny typ, które mogą być używane do oświetlenia akcentującego lub zadaniowego. Żyrandole to natomiast opcja dla tych, którzy chcą dodać odrobinę elegancji do swojego domu. Oprócz tego, na rynku dostępne są również różnego rodzaju lampy.

Wybierając żarówki do opraw oświetleniowych, należy wziąć pod uwagę ich moc i temperaturę barwową. Moc żarówki powinna być dostosowana do wielkości pomieszczenia, które ma oświetlać. Temperatura barwowa natomiast wpływa na atmosferę w pomieszczeniu. Ważne jest również, aby wybrać żarówki o wysokiej efektywności energetycznej, ponieważ pozwala to na oszczędność energii. Hurtownia elektryczna ze Świebodzina zapewnia szeroki wybór opraw oświetleniowych dla Twojego domu –  od nowoczesnych i współczesnych po klasyczne i tradycyjne. Oferowane przez ich produkty pochodzą od czołowych producentów, są wykonane z wysokiej jakości materiałów i zaprojektowane tak, aby służyły przez lata. W asortymencie Artel znajdziesz również wiele stylów i kolorów do wyboru, dzięki czemu można znaleźć idealne oprawy oświetleniowe dla swojego domu.

Konkurencyjne ceny i doskonała obsługa klienta

Obsługa klienta jest ważną częścią każdej firmy, a to jest szczególnie prawdziwe, jeśli chodzi o hurtownie elektryczne. Dobra hurtownia elektryczna będzie miała zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy są w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania klienta, które mogą mieć na temat swoich produktów lub usług. Powinny one również być w stanie zapewnić doradztwo na temat najlepszych produktów dla potrzeb klienta. Takim miejscem jest właśnie hurtownia elektrotechniczna Artel, która oprócz oferowania wysokiej jakości produktów, proponuje również doskonałą obsługę klienta. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu zatrudnieni tam eksperci są w stanie doradzić najlepsze rozwiązanie w kwestii instalacji elektrycznych w domach i budynkach użytkowych.

Poza oprawami oświetleniowymi w ofercie tej hurtowni znajdziesz również:

  • piece, podgrzewacze, grzejniki elektryczne (towar dostępy na zamówienie),

  • osprzęt podtynkowy, natynkowy i siłowy,

  • osprzęt odgromowy,

  • baterie, akumulatory,

  • żarówki LED, energooszczędne i tradycyjne,

  • wentylatory,

  • przewody, kable ziemne i satelitarne,

  • rozdzielnie, szafki gazowe, skrzynki,

  • zabezpieczenia „s”, różnicówki,

  • również narzędzia i akcesoria elektryczne, a także inne artykuły elektryczne.

Firma gwarantuje terminowość realizacji zamówień oraz bardzo atrakcyjne ceny rynkowe.