Nicostal Damian Piskorz

Skupujemy różne metale kolorowe

Złom i surowce wtórne
ul. Lindego 21, 30-148 Kraków Bronowice, małopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Nicostal Damian Piskorz

Informacje

Opis działalności
Firmę Nicostal założyliśmy w 2010 roku. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Właścicielem jest Damian Piskorz. Zajmujemy się skupem złomu.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w skupie złomu i surowców wtórnych. Dzięki temu dokładamy cegiełkę do dbania o środowisko. To ważne, by segregować odpadki, ponieważ wtedy można prowadzić skuteczny recykling.

W ofercie mamy skup metali kolorowych. Skupujemy zatem:

- miedź,
- złoto,
- srebro,
- aluminium (puszki aluminiowe),
- cynę,
- ołów,
- brąz.

Proponujemy także skup złomu stalowego oraz skup kabli, w tym kabli aluminiowych, ołowianych i miedzianych. Przygotowaliśmy profesjonalny transport złomu. Mamy specjalistyczne maszyny do załadunku i rozładunku materiału na złom. Dodatkowo posiadamy wagę samochodową do 10 ton.

Ofertę kierujemy przede wszystkim do firm z branż surowców wtórnych. Poza tym współpracujemy z innymi zakładami produkcyjnymi, warsztatami oraz z z Klientami prywatnymi. Zawsze uczciwie wyceniamy wartość i jakość złomu.

Skupujemy również makulaturę oraz żeliwo. Sprzedać u nas można piece, rury, maszyny i grzejniki. Przyjmujemy do skupu także akumulatory.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Nicostal
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Krzysztof
Współpracujemy od dawna. Firma jest solidna i sprawna w obłodze. Mają tez konkurencyjne ceny, zwłaszcza przy większych dostawach.