Gazbud Bis Mirosław Kowalczyk

Napełnianie butli gazowych - gazy techniczne i dla gospodarstw domowych

Gazy techniczne
ul. Golkowicka 1, 30-699 Kraków Swoszowice, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gazbud Bis Mirosław Kowalczyk

Informacje

Opis działalności
Firmę Gazbud Bis założyliśmy na terenie Krakowa w 2009 roku. Zajmujemy się sprzedażą gazu w butlach zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i zakładów pracy, czy punktów gastronomicznych. Właścicielem firmy jest Mirosław Kowalczyk. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Główny asortyment naszej firmy tworzą gazy techniczne, spawalnicze oraz gazy propan-butan. Oferujemy dowóz gazu do Klienta i usługę wymiany butli wraz z napełnieniem. Butle z gazem technicznym możemy również wymienić na miejscu. Jako kadra firmy Gazbud Bis doradzimy jaki gaz sprawdzi się najlepiej w warunkach domowych, a jaki w restauracji, czy zakładzie pracy. Zabezpieczymy instalację i podłączymy wszystko w bezpieczny sposób.

W naszej ofercie znajdują się gazy takie jak:
- acetylen,
- argon,
- azot,
- dwutlenek węgla,
- mieszaniny gazów technicznych,
- propan,
- propan-butan,
- tlen.

Dostarczamy niezawodne źródło gazu do domowych kuchenek i piecyków grzewczych. Sprzedajemy również gaz dla restauracji do przygotowywania piwa lub napojów gazowanych. Oferujemy też specjalistyczny gaz do wózków widłowych.

Wymianą butli zajmują się jedynie uprawnieni pracownicy, którzy wiedzą jakie środki bezpieczeństwa zachować i kiedy butla nie nadaje się już do użytkowania.

Zapraszamy do kontaktu - firma Gazbud Bis z Krakowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
krakowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń