Alkazar Konserwacja Dzieł Sztuki Tomasz Głowacz

Konserwacja zabytków
ul. Krzyska 15B lok. 1, 33-100 Tarnów, woj. małopolskie
(7 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)
(4)

Informacje

Firma Alkazar Konserwacja Dzieł Sztuki Tomasz Głowacz prowadzi działalność w branży Konserwacja zabytków. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Tarnów w województwie małopolskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 501 143... lub mailową: tomaszglowacz@gmail.com
Jeśli chcesz nawiązać z Alkazar Konserwacja Dzieł Sztuki Tomasz Głowacz kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 33-100 Tarnów ul. Krzyska 15B lok. 1.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Alkazar Konserwacja Dzieł Sztuki Tomasz Głowacz.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(7 opinii) napisz opinię
G
Gerard
Dziękujemy za renowację w krótkim czasie elewacji. Serdecznie polecamy usługi tej firmy.
K
Karol
Pan Tomasz doskonale zna się na renowacji zabytków, warto podjąć z nim współpracę.
I
Izabela
Przeprowadzili konserwację przedmiotów zabytkowych, które trafiły do naszego muzeum. Polecamy współpracę.
D
Dorota
Podjęli się konserwacji dzieł sztuki z naszego muzeum, w stu procentach wywiązali się ze zlecenia. Wyszło idealnie, dziękujemy.
L
Lilianna
Doskonale znają się na renowacji zabytków, można im w pełni zaufać. Polecam!
A
Adam
Polecam
A
aga
Pan Tomek jest super! :))
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.