Kancelaria radcy prawnego Aliny Sarackiej

Obsługa prawna z wielu dziedzin prawa.

Radcy prawni
ul. Asłanowicza 17/1, 08-110 Siedlce mazowieckie
Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(15 reviews) napisz opinię
Kancelaria radcy prawnego Aliny Sarackiej
ul. Asłanowicza 17/1, 08-110 Siedlce mazowieckie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
609673123
695794195
Może cię zainteresować
Kancelaria radcy prawnego Aliny Sarackiej

Informacje

Opis działalności firmy Kancelaria radcy prawnego Aliny Sarackiej w Siedlce
Kancelaria Radcy Prawnego Aliny Sarackiej znajduje się w Siedlcach. Jesteśmy zespołem doświadczonych prawników, którzy zajmują się kompleksową obsługą prawną zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Nasze usługi obejmują prawo cywilne, gospodarcze, pracy i ubezpieczeń społecznych, administracyjne, rodzinne, a także pomoc prawną związaną z windykacją. Działamy od 1992 roku.
Produkty i usługi
Świadczymy kompleksową obsługę prawną firm i osób indywidualnych. Prowadzimy obsługę prawną spółdzielni, samorządów, stowarzyszeń, fundacji, zrzeszeń i innych podmiotów prawa publicznego.

Prowadzimy sprawy z zakresu:

- prawa cywilnego (w tym odszkodowania i zadośćuczynienie z tytułu wypadków komunikacyjnych),
- prawa rodzinnego i opiekuńczego: rozwody, alimenty, ustalenie ojcostwa, ustalenie opieki nad dzieckiem, zniesienie współwłasności,
- prawa spadkowego: testamenty, ustalenie spadkobierców, dział spadku,
- prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
- prawa administracyjnego,
- prawa gospodarczego w tym prawo spółek.

Reprezentujemy klientów przed sądem każdej instancji, zapewniamy zastępstwo procesowe, a także w sprawach dochodzenia od nich wierzytelności przez podmioty zawodowo skupujące długi np. fundusze sekurytyzacyjne. Zapewniamy też reprezentację przed organami administracji państwowej i samorządowej. Udzielamy porad i konsultacji prawnych.

Ponadto sporządzamy na zlecenie klientów między innymi:

- umowy i opinie prawne,
- pisma procesowe i odwoławcze,
- apelacje, skargi kasacyjne,
- odwołania, zażalenia,

Proponujemy uczestnictwo w negocjacjach z kontrahentami oraz pomoc prawną w sprawach związanych z Zamówieniami Publicznymi.

Szczegółowych informacji odnośnie zakresu obsługi Kancelaria Radcy Prawnego Aliny Sarackiej udziela telefonicznie. Można je też znaleźć na stronie internetowej biura.
Zasięg działania
Firma Kancelaria radcy prawnego Aliny Sarackiej z lokalizacji: Siedlce świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(15 reviews) napisz opinię
M
Maksymilian
Korzystałem z usług Kancelarii przy sprawie spadkowej i mogę śmiało polecić. Rzetelna pomoc i doradztwo, pomoc z formalnościami oraz skuteczność w działaniu.
H
Hubert
Jako spora spółka korzystamy z doradztwa i konsultacji Kancelarii Radcy Prawnego w zakresie działań, umów z kontrahentami i nie tylko. Radca prawny także czasem uczestniczy w negocjacjach i dba o to, aby wszystkie dokumenty oraz czynności odbyły się zgodnie z prawe. Możemy szczerze polecić obsługę tego biura, ponieważ wiemy, że dokłada wszelkich starań i zapewnia indywidualne podejście.
A
Arkadiusz
Sprawa rozwodowa o podział majątku z pomocą Kancelarii przebiegła sprawnie. Adwokat to osoba bardzo rzeczowa, już na pierwszy spotkaniu otrzymałam konkretne informacje, jakie mam możliwości oraz szanse. Jestem wdzięczna za pomoc i bardzo zadowolona z efektów, jakie udało się uzyskać.
R
Romek
Dzięki ich pomocy windykacyjnej udało się uzyskać pieniądze od dłużnika z czego niezwykle się cieszę, bo to była niemała kwota. Prawnicy z dużym obyciem w temacie windykacji.
K
Karolina
Co jakiś czas korzystam z ich usług prawnych dla przedsiębiorców, bo ufam ich rzetelności. Polecam serdecznie.
P
Piotr
Otrzymałem gruntowną pomoc prawną w interesującej mnie sprawie. Wszystko zostało mi jasno wyjaśnione. Prawnicy z dużą wiedzą.
K
Kuba
Dobrze poprowadzona sprawa związana z kwestią zniesienia współwłasności. Konkretnie i na temat.
J
Jędrzej
Kancelaria reprezentowała mnie w dwóch kolejnych procesach sądowych. Jestem bardzo zadowolony zarówno ze sposobu prowadzenia sprawy, jak i ostatecznego werdyktu sądu.
Ł
Łucja
Dzięki skutecznie przeprowadzonym negocjacjom udało się załagodzić rodzinny spór o majątek po ojcu. Bardzo fachowa pomoc.
I
Iza
Nie ustępują, do trudnej sprawy spadkowej jaką miałam solidnie się przygotowali. Tylko dzięki temu nie zostałam oszukana i otrzymałam należną mi część. Dla mnie najlepsza kancelaria w mieście.
K
Konrad
Bardzo fachowe doradztwo przy negocjacjach z kontrahentami. Cieszę się, że na nich postawiłem.
M
Magdalena
W sprawie o odszkodowanie kancelaria wykazała się maksimum profesjonalizmu. W razie potrzeby z pewnością jeszcze skorzystam z ich usług.
J
Jagoda
Otrzymałam odpowiednią pomoc prawną. Dziękuję i polecam.
E
Eliza
Świetna kancelaria, nieoceniona pomoc w sprawie alimentacyjnej z byłym mężem. Lepiej nie można było tego rozwiązać.
P
Piotrek
Fachowa pomoc przy moim konflikcie z byłym pracodawcą, który nie wypłacił mi należnej odprawy. Wszystko profesjonalnie załatwione, doświadczenie prawnika pozwoliło szybko rozstrzygnąć sprawę na moją korzyść. Serdecznie polecam.