Andrzej Caliński Genezis

Usługi pogrzebowe
ul. Irzykowskiego 6 lok. 4, 01-317 Warszawa Bemowo, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
(22) 862 60 45

Informacje

Siedzibą Andrzej Caliński Genezis jest Warszawa w województwie mazowieckim. Działalność firmy koncentruje się na branży Usługi pogrzebowe.
Pracownicy Andrzej Caliński Genezis udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (22) 862 60 45
Z przedstawicielem firmy Andrzej Caliński Genezis możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 01-317 Warszawa ul. Irzykowskiego 6 lok. 4,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Andrzej Caliński Genezis.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
K
Katarzyna Krauze
Nasza rodzina jest wdzieczna zakladowi pogrzebowemu "genezis"za szybkie, sprawne, serdeczne załatwienie trudnych i emocjonalnychf formalności pogrzebowych. Pracownicy zakładu służyli nam swoim czasem i doświadczeniem. Byli z nami do końca pogrzebu. Ludzkiego zrozumienia i człowieczeństwa nie szczędzili nam. Dziękujemy.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.