Rebeka Kwiaciarnia Małgorzata Olszewska

Sprzedaż klasycznych wieńców pogrzebowych.

Kwiaciarnie
ul. Wóycickiego 14, 01-938 Warszawa Bielany, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 835 54 06
Rebeka Kwiaciarnia Małgorzata Olszewska

Informacje

Opis działalności
Kwiaciarnia Rebeka zajmuje się wykonawstwem klasycznych wieńców i półwieńców pogrzebowych. Siedziba znajduje się w Warszawie. Właścicielką jest Małgorzata Olszewska.
Produkty i usługi
Jako kwiaciarnia Rebeka istniejemy na rynku już od ponad 30 lat. Prowadzimy rodzinny biznes, który opiera się na miłości do florystyki. Nasze wieloletnie doświadczenie wpływa na świadczenie przez nas wysokiej jakości usług.

Oferujemy szeroki wybór gotowych tradycyjnych wieńców i wiązanek, zarówno z kwiatów sztucznych, jak i żywych.

Wykonujemy dekoracje trumien i urn, a także serca i loga. Na specjalne życzenie klientów, tworzymy także wyjątkowe i unikatowe kompozycje. Jesteśmy w stanie wykonać wiązankę nietypowym kształcie, która w jakiś sposób nawiązywałaby do osoby zmarłej, chętnie podejmiemy się takiego zlecenia.

W naszej ofercie można znaleźć wieńce w kształtach takich jak:
- serce,
- koło,
- okrąg,
- tarcza,
- wybrane logo.

Wiele naszych realizacji można zobaczyć na naszej stronie internetowej.

Dużą wagę przywiązujemy do wysokiej jakości wykonywanych kompozycji. Wieńce pogrzebowe muszą być odporne na różne warunki atmosferyczne, dlatego zawsze staramy się, by były nie tylko piękne, ale też solidnie wykonane.

Od konkurencji wyróżnia nas rzetelność i profesjonalne podejście. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że moment zamawiania wieńca pogrzebowego, wiąże się z wieloma przykrymi emocjami. Dlatego zawsze dokładany wszelkich starań, by proces przebiegł szybko i bezproblemowo. Dużą wagę przykładamy także do terminowości naszych usług.

Zamówienia przyjmujemy osobiście lub drogą telefoniczną. Zalecamy, by złożyć je z 1-2 dniowym wyprzedzeniem. Jednak wykonujemy też zlecenia w trybie ekspresowym. W razie potrzeby, jesteśmy w stanie dowieźć wieniec lub wiązankę pod wskazany adres.

Dowozy wykonujemy tylko na terenie Warszawy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Warszawa

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń