Rebeka Kwiaciarnia Małgorzata Olszewska

Sprzedaż klasycznych wieńców pogrzebowych.

Kwiaciarnie
ul. Wóycickiego 14, 01-938 Warszawa Bielany, mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
228355406
Rebeka Kwiaciarnia Małgorzata Olszewska

Informacje

Opis działalności
Kwiaciarnia Rebeka zajmuje się wykonawstwem klasycznych wieńców i półwieńców pogrzebowych. Siedziba znajduje się w Warszawie. Właścicielką jest Małgorzata Olszewska.
Produkty i usługi
Jako kwiaciarnia Rebeka istniejemy na rynku już od ponad 30 lat. Prowadzimy rodzinny biznes, który opiera się na miłości do florystyki. Nasze wieloletnie doświadczenie wpływa na świadczenie przez nas wysokiej jakości usług.

Oferujemy szeroki wybór gotowych tradycyjnych wieńców i wiązanek, zarówno z kwiatów sztucznych, jak i żywych.

Wykonujemy dekoracje trumien i urn, a także serca i loga. Na specjalne życzenie klientów, tworzymy także wyjątkowe i unikatowe kompozycje. Jesteśmy w stanie wykonać wiązankę nietypowym kształcie, która w jakiś sposób nawiązywałaby do osoby zmarłej, chętnie podejmiemy się takiego zlecenia.

W naszej ofercie można znaleźć wieńce w kształtach takich jak:
- serce,
- koło,
- okrąg,
- tarcza,
- wybrane logo.

Wiele naszych realizacji można zobaczyć na naszej stronie internetowej.

Dużą wagę przywiązujemy do wysokiej jakości wykonywanych kompozycji. Wieńce pogrzebowe muszą być odporne na różne warunki atmosferyczne, dlatego zawsze staramy się, by były nie tylko piękne, ale też solidnie wykonane.

Od konkurencji wyróżnia nas rzetelność i profesjonalne podejście. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że moment zamawiania wieńca pogrzebowego, wiąże się z wieloma przykrymi emocjami. Dlatego zawsze dokładany wszelkich starań, by proces przebiegł szybko i bezproblemowo. Dużą wagę przykładamy także do terminowości naszych usług.

Zamówienia przyjmujemy osobiście lub drogą telefoniczną. Zalecamy, by złożyć je z 1-2 dniowym wyprzedzeniem. Jednak wykonujemy też zlecenia w trybie ekspresowym. W razie potrzeby, jesteśmy w stanie dowieźć wieniec lub wiązankę pod wskazany adres.

Dowozy wykonujemy tylko na terenie Warszawy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Warszawa

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Maks
Szukałem odpowiedniej kwiaciarni, która wykona spersonalizowany wieniec na pogrzeb mojego przyjaciela. Stanęli na wysokości zadania - wieniec jest porządnie wykonany.
A
Adaś
Zamawiałem tam wiele razy wieńce i wiązanki i nigdy się nie zawiodłem. Widać, że przykładają się do wykonywania kompozycji, bo wiązanki są starannie wykonane.
R
Roman
Profesjonalne usługi