"Wszechnica" S.C. Zakład Usług Pogrzebowych J. Jakubisiak i T. Lesiak

Usługi pogrzebowe
ul. Banacha 12, 02-097 Warszawa Ochota, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
Telefon
(22) 659 36 97

Informacje

Głównym profilem działalności firmy "Wszechnica" S.C. Zakład Usług Pogrzebowych J. Jakubisiak i T. Lesiak jest Usługi pogrzebowe. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.
Pracownicy "Wszechnica" S.C. Zakład Usług Pogrzebowych J. Jakubisiak i T. Lesiak udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: tadles@op.pl lub telefon: (22) 659 36 97
Firma świadczy działalność pod adresem 02-097 Warszawa ul. Banacha 12,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby "Wszechnica" S.C. Zakład Usług Pogrzebowych J. Jakubisiak i T. Lesiak: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników "Wszechnica" S.C. Zakład Usług Pogrzebowych J. Jakubisiak i T. Lesiak oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
H
W
Halina W.
Serdecznie dziękuję za profesjonalne zorganizowanie pogrzebu mojej siostry Edyty w dniu 16.08.16 r.Serdeczność i ciepło z jakim Państwo podchodzicie do osób będących w żałobie jest wzruszające. Uroczystość została zorganizowana bardzo dobrze. Nad całością osobiście czuwał właściciel zakładu. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.