"Wszechnica" S.C. Zakład Usług Pogrzebowych J. Jakubisiak i T. Lesiak

Usługi pogrzebowe
ul. Wolnej Wszechnicy 4, 02-098 Warszawa Ochota, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
Telefon
(22) 659 36 97

Informacje

Firma "Wszechnica" S.C. Zakład Usług Pogrzebowych J. Jakubisiak i T. Lesiak z siedzibą w miejscowości Warszawa świadczy swoje usługi w branży Usługi pogrzebowe.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny (22) 659 36 97
Jeśli chcesz nawiązać z "Wszechnica" S.C. Zakład Usług Pogrzebowych J. Jakubisiak i T. Lesiak kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 02-098 Warszawa ul. Wolnej Wszechnicy 4,.
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy "Wszechnica" S.C. Zakład Usług Pogrzebowych J. Jakubisiak i T. Lesiak znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
E
Ewa
Rok temu korzystałam z usług firmy Jakubisiak i jestem wzruszona z jakim ciepłem i zaangażowaniem pracownicy podchodzą do pogrążonej w żałobie rodziny. Pamiętam, że cała uroczystość została zorganizowana zgodnie z naszymi życzeniami. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.