Dach Alp Paweł Ostaszewski

Dachy na lata

Dachy i usługi dekarskie
ul. Jagiellońska 52/56, 03-463 Warszawa Praga-Północ, mazowieckie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Dach Alp Paweł Ostaszewski

Informacje

O nas
Doświadczenie zebrane w tym czasie działalności pozwala nam trafiać do najbardziej wymagających klientów oraz oczekujących usług najwyższej jakości.

Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i korporacje oraz przedsiębiorstwa. Obsługujemy również wspólnoty mieszkaniowe i zakłady przemysłowe. Śledzimy wszystkie nowości związane z pokryciami dachów, aby móc zaproponować naszym klientom jak najlepsze rozwiązania.

Fachowo montujemy dla Państwa:
- pokrycia dachowe,
- więźby dachowe,
- obróbki blacharskie,
- papy termozgrzewalne,
- rynny i rury,
- okna dachowe.

Zajmujemy się kryciem dachów papą, dachówkami lub blachą, malowaniem dachów i usuwaniem płyt eternitowych. Do docieplania konstrukcji używamy styropianu lub wełny mineralnej.

Na zlecenie naszych klientów wykonuje dachy płaskie, dwuspadowe, czterospadowe, naczółkowe i wielospadowe oraz dachy o nietypowej konstrukcji.

W ramach remontów i czyszczenia dachów, oferujemy takie usługi, jak między innymi: naprawa izolacji dachu, naprawa obróbek dekarskich, naprawa nieszczelności czy naprawa poszyć dachowych.

Dzięki uprawnieniom oraz sprzętowi, jesteśmy w stanie bezpiecznie realizować również prace alpinistyczne.


Zapraszamy do skorzystanie z usług firmy Dach Alp w Warszawie.

Opis działalności
Firmę dekarską Dach Alp w Warszawie prowadzi Paweł Ostaszewski. Ma wieloletnią praktykę w wykonywaniu nowych oraz remontowaniu starych konstrukcji dachowych. Powierzone prace realizuje starannie i terminowo z wykorzystaniem sprawdzonych jakościowo materiałów oraz nowoczesnych technologii.
Produkty i usługi
Firma Dach-Alp Pawła Ostaszewskiego od wielu lat zajmuje się wykonywaniem i remontowaniem dachów oraz zadaszeniami tarasów. Od początku istnienia przedsiębiorstwa, naszym głównym założeniem było dążenie do perfekcji przy realizacji powierzonych nam zleceń. Zdobyte doświadczenie pomaga w realizacji nawet najbardziej złożonych zadań, związanych między innymi z likwidacją nieszczelności dachów oraz dodatnio wpływają na osiąganie bardzo wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Na każdym etapie prac doradzamy naszym Klientom w kwestii doboru odpowiednich materiałów.

Dach-Alp zajmuje się docieplaniem i konserwacją dachów. Stworzenie solidnej izolacji termicznej to podstawowy zabieg w każdym budynku. Złe wykonanie lub brak izolacji powoduje utratę ciepła, a co za tym idzie - przyczynia się do generowania poważnych kosztów związanych z ogrzewaniem całego budynku oraz prowadzi do zawilgocenia poddasza. Efektem jest rozwój różnego rodzaju szkodliwych dla zdrowia grzybów i pleśni. W skrajnych przypadkach zawilgocenie doprowadzą do gnicia drewnianych elementów dachu.
W czasie eksploatowania budynku istotna jest właściwa konserwacja dachu, która ma na celu ochronę przed jego zniszczeniem.

Wykonujemy również prace związane z czyszczeniem dachów. Podczas prac alpinistycznych dokonujemy bardzo starannych oględzin pokrywy dachowej i kominów. Dzięki temu jesteśmy wstanie wykryć i naprawić każde uszkodzenie.

Współpraca z firmą Dach-Alp daje Klientom poczucie bezpieczeństwa, a także wpływa na redukcję kosztów związanych z ewentualnymi naprawami, które w przypadku pokryw dachowych bywają bardzo wysokie.

Firma Dach-Alp Paweł Ostaszewski specjalizuje się również w realizacji zleceń związanych z czyszczeniem hal i magazynów przemysłowych o dużej powierzchni. W tego rodzaju pracy korzystamy z odpowiednich, specjalistycznych środków chemicznych i profesjonalnego sprzętu z zachowaniem pełnej gwarancji bezpieczeństwa dla konstrukcji budynków i przebywających w nich ludzi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
grodziski, legionowski, miński, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, Warszawa, warszawski zachodni, wołomiński

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Marta
Spodobało mi się, że panowie przyjechali umówionego dnia doradzili jeszcze jak zrobić lepiej, dokładnie zrobione, solidnie jestem zadowolona polecam ich.
A
Andrzej
Firma sumienna, dobrze zorganizowana, dotrzymująca terminów. Godna polecenia

Słowa kluczowe