HP Fonica sp. z o.o.

Sprzedaż specjalistycznego wyposażenia i oświetlenia dla służb mundurowych

Budowa i sprzęt drogowy
ul. Ostroroga 24a, 01-163 Warszawa Wola, mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 888 00 12
228880011
228880013
hp@hpfonica.pl
Adres korespondencyjny
ul. Ostroroga 24a, 01-163 Warszawa Wola, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
HP Fonica to założona w roku 2000 firma z Warszawy. Specjalizuje się w dostarczaniu wyposażenia specjalistycznego oraz lamp ostrzegawczych służbom. Dysponuje rozwiązaniami renomowanych marek. Sprzedaż prowadzi w formie stacjonarnej oraz poprzez internet.
Produkty i usługi
Zgodnie z prawem pojazdy uprzywilejowane muszą być odpowiednio oznakowane. Najczęściej stosuje się do tego celu napisy określające, z jaką służbą mamy do czynienia oraz specjalne oświetlenie. Sprzedażą lamp różnego rodzaju zajmuje się od niemal 20 lat firma HP Fonica. Posiada rozwiązania przeznaczone dla policji, wojska, straży pożarnej, służby drogowej, straży miejskiej, a także innych formacji. Ceny produktów są atrakcyjne, a wybór bardzo duży, szczególnie jeśli chodzi o lampy zespolone. Lekkie i wytrzymałe konstrukcje mogą być produkowane z napisami lub bez nich i świecić na niebiesko albo pomarańczowo. Dostępne są lampy ledowe, halogenowe i stroboskopowe. HP Fonica prowadzi też sprzedaż takich konstrukcji jak:
-minibelki
-lampy zespolone z nagłośnieniem
-lampy pojedyncze (koguty)
-lampy kierunkowe
-lampy lotniskowe
-lampy robocze
-szperacze
-lampy użytkowe

W sklepie znajdują się również sygnały dźwiękowe, ręczne megafony i specjalne wyposażenie do motocykli i quadów. Dodatkowo klienci mogą zamówić radiotelefony, skrzynie, latarki ręczne i czołowe oraz przetwornice napięcia, noże do cięcia pasów i młotki bezpieczeństwa.

Oferta przygotowanaprzez firmę HP Fonica jest bardzo rozbudowana, dlatego, jeśli są Państwo zainteresowani zakupem, to najlepszym rozwiązaniem jest napisanie maila, skorzystanie z podanego numeru telefonu albo odwiedzenie strony internetowej. Nie tylko znajdują się tam wszystkie dostępne produkty, ale również można tam złożyć zamówienie.
Marki i specjalizacje
Firma prowadzi sprzedaż produktów takich marek jak:
-Premier Hazard Ltd.
-Britax-PMG
-Code 3
-Juluen
-Motorola
-ZE Elektra
-PW Gamet
-ELFIR
-MacTronic
-Horn Elektronik
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe